Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Na maila i gg mozna opdisac. Tel nie zawsze mozna odebrac.

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    37

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Fakt łatwiej odpisać niż odebrać telefon, zwłaszcza jak się jest kierowcą Osobiście szukałbym innej oferty, dla mnie licytację bez opcji "Kup teraz" są mało wiarygodne.

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    warszawa
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    kolega radził mi tu zapytać o ten aparat ale zauważyłem, ze dla takich nowych jak ja sa tu poważne utrudnienia - nie moge zamieścić ogłoszenia na giełdzie ' kupie ' ,a gdy zamiescilem poza pod forum giełda to rzecz jasna , wykasowano mi temat i wysłano upomnienie. efekt jest taki ze w tych warunkach nie mam szans wyartukulowac tu explicite mojej chęci o kupnie aparatu canon 6d. moge pytać o produkt na malo wiarygodnych aukcjach ale nie moge pytać o tenże produkt na tym forum. zycie łatwe nie jest ale coz cierpliwość to cnota, która warto ćwiczyć.

    w międzyczasie znalazlem jeszcze inna aukcje: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=5006328838
    przebieg nieco poniżej 3000 wg sprzedającego - ten odpisał. cena odpowiednio wyższa ale gdyby sie utrzymała sklaniam sie by zaryzykować. albowiem dosc pilnie potrzebuje dobrej puszki do astro fotografii krajobrazu, mojmstary d40, z pełnym szacunkiem dla niego - w nocy powyżej iso 800 nadaje sie niestety jedynie do kosza.
    Ostatnio edytowane przez arturmaksymilian ; 31-01-2015 o 15:47

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez arturmaksymilian Zobacz posta
    kolega radził mi tu zapytać o ten aparat ale zauważył em ze dla takich nowych jak ja sa tu poważne utrudnienia - nie moge zamieścić ogłoszenia na giełdzie kupie a gdy zamiescilem nir na gieldzie tylko na tym pod forum, wyładowano mi temat i wysłano upomnienie. zycie łatwe nie jest
    Mysle ze gdybys przeczytał regulamin forum nie było by takiego zaskoczenia, a wszelkie nieścisości mozesz kierować do administracji forum
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez arturmaksymilian Zobacz posta
    kolega radził mi tu zapytać o ten aparat ale zauważył em ze dla takich nowych jak ja sa tu poważne utrudnienia - nie moge zamieścić ogłoszenia na giełdzie kupie a gdy zamiescilem nir na gieldzie tylko na tym pod forum, wyładowano mi temat i wysłano upomnienie. zycie łatwe nie jest
    masz problem z czytaniem ze zrozumieniem czy co? jak każde forum tak i to ma swój regulamin staż na forum + posty i dopiero można zakładać tematy, dobrze się to sprawdza, bo nie ma tu spamerów, którzy rejestrują się specjalnie po to żeby wciskać jakieś gówno użytkownikom forum.
    Masz dostęp do giełdy - możesz ją przeglądać, jak znajdziesz coś w dziale "SPRZEDAM" to możesz się skontaktować z użytkownikiem, który sprzedaje i kupić.
    SONY

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez arturmaksymilian Zobacz posta
    kolega radził mi tu zapytać o ten aparat ale zauważył em ze dla takich nowych jak ja sa tu poważne utrudnienia - nie moge zamieścić ogłoszenia na giełdzie kupie a gdy zamiescilem nir na gieldzie tylko na tym pod forum, wyładowano mi temat i wysłano upomnienie. zycie łatwe nie jest
    Kazdego z nas dotycza takie same zasady. Nieznajomosc prawa szkodz.
    Cytat Zamieszczone przez troglodyta Zobacz posta
    Fakt łatwiej odpisać niż odebrać telefon, zwłaszcza jak się jest kierowcą Osobiście szukałbym innej oferty, dla mnie licytację bez opcji "Kup teraz" są mało wiarygodne.
    A to niby dlaczego licytacja jest malo wiarygodna bo nie lapie.

  7. #17
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    37

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Przedmiotów wylicytowanych na aukcji bez opcji kup teraz nie obejmuje prawo do zwrotu jak w przypadku innych przedmiotów kupionych przez internet.

  8. #18
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Otwock
    Wiek
    42
    Posty
    577

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Jak dla mnie ta aukcja to lipa. Nie bardzo wierze, że ktoś od 2013r strzelił tylko 1200x nowym 6d. Odpuściłbym sobie. Najpierw bym obejrzał zanim bym kupił.
    5d III; eos 5; EF15/2,8; 35L; 50/1,4; 85/1,8; 135L; 430ex; YN600ex; metz 58

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez troglodyta Zobacz posta
    Przedmiotów wylicytowanych na aukcji bez opcji kup teraz nie obejmuje prawo do zwrotu jak w przypadku innych przedmiotów kupionych przez internet.
    Czy to sie tyczy tez zakupu od osob prywatnych?

  10. #20
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: prośbą o ocenę wiarygodności oferty aparatu canon 6d na allegro

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Na maila i gg mozna opdisac. Tel nie zawsze mozna odebrac.
    To znaczy że możesz odpalić kompa ale telefonu odebrać już nie...
    Naciągane po dwakroć...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •