Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
Dla większości gości imprezy fotka musi być soczysta,kolorowa,ostra i wszystko musi być widać ( i wujka i ciocię i szampana i bigos),a nie jakieś tam artystyczne fanaberie .
Wielu gości będzie z rozrzewnieniem wspominać wjazd na posesję z balonikami( koszmarna fotka .
Fotki weselne tak jak i muzyka,zabawy i obrzędy to kicz ,ale najważniejsze ,że się sprzedaje.
czyli można zamknąć wątek (żart oczywiście)

Autor sam powiedział, że chciałby pójść do przodu, więc oceniamy jak fotografowie bo tak patrzymy na zdjęcia. Ja jakbym wynajął fotografa chciałbym po latach usiąść z żoną z lampką wina, otworzyć album i raz jeszcze przeżyć własny ślub opowiedziany fotografiami. OPOWIEDZIANY - słowo klucz. Mniejsze znaczenie miałyby dla mnie baloniki itp...

Ważne dla mnie byłyby zdjęcia rodzinne (z rodzicami, teściami, babciami, dziadkami), reszta to tło. My jesteśmy najważniejsi i tego bym oczekiwał. Ale raz jeszcze powtarzam, patrząc z pozycji pana młodego, chciałbym ujrzeć historię tego dnia. Pamięć jest zawodna po kilku latach, a dobrze opowiedziana historia na zdjęciach potrafi przywrócić nawet zapach dań ....

Tak to widzę.