Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 72

Wątek: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

  1. #41
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Bo to te same śluby. są już na Flickr bo chciałem dodać wszystkie na raz ale się nie udało i wrzucam po 15 sztuk zostało ostatnie 13 do dodania
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  2. #42
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Zeby zostac artysta nie majac wrodzonego talentu nalezy najpierw zostac dobrym rzemieslnikiem a dopiero pozniej silic sie na artyzm. Poczytaj o podstawach kompozycji, o mocnych punktach, o gospodarowaniu przestrzenia na zdjeciu, nie mozna kadrowac tak, ze osoba patrzaca w lewo jest tuz przy lewej krawedzi zdjecia bo ona musi miec gdzie patrzec. Zwracaj tez uwage co dzieje sie w kadrze poza obiektem bo masz straszny balagan na zdjeciach. I nie obrazaj sie tylko sluchaj samouka ktory tez silil sie na artyzm tam gdzie to nie bylo potrzebne. Teraz juz wiesz dlaczego ogarniecie studniowki na 160 par jest dla mnie normalnym zleceniem? Bo ide na takie zlecenie jako rzemieslnik i robie poprawne technicznie i kompozycyjnie zdjecia ktore mlodziezy sie podobaja i ogladaja je zamiast zastanawiac sie co fotograf mial na mysli.

  3. #43
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    To inaczej, popatrz jak to wygląda u innych. Przygotowany, wyselekcjonowany set - komentarze. Kolejny przygotowany set - komentarze. A Ty wrzuciłeś wszystko do wiadra, wymieszałeś i wylałeś tutaj. No masakra.

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    To inaczej, popatrz jak to wygląda u innych. Przygotowany, wyselekcjonowany set - komentarze. Kolejny przygotowany set - komentarze. A Ty wrzuciłeś wszystko do wiadra, wymieszałeś i wylałeś tutaj. No masakra.
    Mam podobne odczucie.

    Nie obraź się Macieju, ale po pierwszych kilku fotach szukałem gdzie jest ostatnie i tylko doczytałem komentarze.
    Tak mnie się wydaje, że więcej umiaru i smaku, a mniej ilości.
    Przepraszam za to spostrzeżenie, mogę się nie znać na foceniu ślubów, bo to kompletnie nie moja dziedzina.

  5. #45
    Coś już napisał Awatar Rojja
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    moja propozycja nadal aktualna - spośród tych 13 które Ci zostały ułóż historię i dopiero wrzuć. W każdym innym przypadku - mówię dość
    www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci

  6. #46
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    270

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    moim amatorskim zdaniem fotki calkiem przyjemne, ale 57 i 67 dziwnie wygląda tło? nie rozumiem - kwestia szkła, czy obróbki
    5Dc, 70d, C 10-22, S 18-35, S 50 1.4EX, T 70-200 2.8 macro, T90 2.8 VC, ciut m42, yn 568

  7. #47
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Rojja pamiętam o tym . Wrzucam repo po kolei.. Z tym że wszystko czarno białe ,że by nie było zbędnego gadania o kolorach tylko bardziej krytyka niech oprze się o reportaż o le ten set można tak nazwać.. Nie udało mi się niestety zmieścić tego w 15 fotkach dlatego będą dwie wrzutki. Po pierwszej proszę o jakikolwiek koment to odblokuje się możliwość dodania kolejnych zdjęć. Wszystkich będzie 25 szt.
    1a
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  8. #48
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    To ty robiles te zdjecia? Sa zupelnie inne od wczesniejszych. Przede wszystkim kompozycja juz nie kuleje i nie bije z nich zbedny achrtyzm.

  9. #49

  10. #50
    Coś już napisał Awatar Rojja
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    A teraz cofnij się do pierwszego postu i zobacz co wrzucałeś na początku a co wrzuciłeś teraz! Można? Można.
    Bardzo fajna obróbka BW, dobre kadry, mało szerokiego, jesteś w środku akcji. Ma sens. To jest w końcu dobra wrzutka. Brawo.

    Nie wrzucaj byle czego, wrzucaj coś takiego. Zawsze historię ogląda się lepiej! Jeszcze raz brawo!
    www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •