Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Wątek: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

  1. #11
    Coś już napisał Awatar Boogie
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Ja tylko amatorską uwagę, bo od pozostałych masz tutaj specjalistów, ale rzuca mi się to w oczy. Prostuj zdjęcia. Z ostatniej wrzutki 22. i 25. raz most leci w prawo, raz w lewo. Na 17. też w prawo wszystko spada, na 12 lekko w lewo, 10. to samo, 2. też i dodatkowo nie jest centralnie tak jak podejrzewam chciałeś.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    -na wielu zdjęciach (wiekszosci) nie poradziłeś sobie z WB jeżeli chodzi o suknie, wszędzie czy to więcej czy mniej pojawia się niebieska dominanta, warto na to zwracać uwagę gdyż biała suknia ślubna jest to najważniejsza rzecz dla panny młodej, i jezeli bedzie tak na kilku zdjęciach to pal licho, ale jak na większosci to broń cie boże
    Mam dokładnie taką samą uwagę, ale w odniesieniu do garnituru młodego, jak nie niebieski do zażółcony, popracuj trochę w czasie wołania RAWa suwaczkami w grupie HSL / Color / B&W.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Okej chętnie komentujecie to nowa wrzutka Uwagi biorę mocno do siebie i będę próbował w następnych zleceniach poprawiać wszystko.
    31
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  4. #14
    Coś już napisał Awatar Rojja
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    49

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Cytat Zamieszczone przez maciek12ss Zobacz posta
    Okej chętnie komentujecie to nowa wrzutka Uwagi biorę mocno do siebie i będę próbował w następnych zleceniach poprawiać wszystko.
    ok, dużo wrzucasz to skomentuję Jeszcze raz.... WRZUĆ HISTORIĘ, pokaż nam jak widzisz ślub (15 zdjęć wystarczy myślę) od ubioru po zabawę. Dla mnie dalej nic tutaj się nie dzieje (np. 34,41). Technicznie spoko, ale oczekuję czegoś więcej, bo po opowiedzianej historii można zobaczyć czy ktoś czuje ślub. Czekam

    I wydaje mi się, że zdjęcia są przeostrzone.
    Ostatnio edytowane przez Rojja ; 23-01-2015 o 21:04
    www.robertjachim.pl - Canon 5D MK I + pasja i chęci

  5. #15
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Dobra w ten weekend nie dam rady . Ale w poniedziałek max wtorek przygotuje repo z 15 zdjęć
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    sorry
    bede szczery - nie podoba mi sie kolorystyka obrobka i kadrowanie,ale wydaje mi sie ze moga podobac sie twoim klientom a to jest wazne dla nich i dla ciebie i to jest cool
    ps skoro zrobiles juz ponad 20 slubow i nadal masz zlecenia to nie pytaj o opinie innych na forum tylko nadal rob swoje, bo widac ze ludziom podoba sie to co robisz
    peace

  7. #17
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Każda opinia negatywna pomaga Rozumieć co robię źle . Każda pozytywna daje kopa by dalej robić to co robie. Fakt ludziom się podoba zlecen jest co raz więcej. Lidzie polecają mnie itd. Ale sam dla siebie potrzebuje się ulepszać w tym co robię . Nie lubię stać w miejscu . Wiem ze że sprzętu który mam mogę wycisnąć więcej z siebie też kwestia tylko która droga pójść . I tu po cEsci na forum odnajduje drogowskazy . Fotografuje ogólnie od 2i pół roku . Jak zAczynalem to nawet nie marzyłem ze będę ty i teraz robie to co robię
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    jezeli zaczales zupelnie od zera 2,5 roku temu ,to wydaje mi sie ze wychodzi ci to calkiem niezle jak na dzien dzisiejszy ,masz jakis "styl" mi on sie nie podoba,ale innym moze tak

    ty juz jestes na swojej drodze-robisz zdjecia i masz na nie odbiorcow i chyba o to chodzi

    na forum nie znajdziesz zadnych drogowskazow nikt korespondencyjnie nie nauczy cie robic lepszych zdjec

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    IMHO
    oceniacie te fotki jak fotografowied każdej strony.
    Postawcie się na miejscu zleceniodawców ,którzy góra fotografują telefonem
    a sponsorzy czyli rodzice "młodych" wciąż nie potrafią opanować komputera.
    Dla większości gości imprezy fotka musi być soczysta,kolorowa,ostra i wszystko musi być widać ( i wujka i ciocię i szampana i bigos),a nie jakieś tam artystyczne fanaberie .
    Wielu gości będzie z rozrzewnieniem wspominać wjazd na posesję z balonikami( koszmarna fotka .
    Fotki weselne tak jak i muzyka,zabawy i obrzędy to kicz ,ale najważniejsze ,że się sprzedaje.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: [maciek12ss] Ślubny mix z prośbą o ocenę

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    IMHO
    oceniacie te fotki jak fotografowied każdej strony.
    Postawcie się na miejscu zleceniodawców ,którzy góra fotografują telefonem
    a sponsorzy czyli rodzice "młodych" wciąż nie potrafią opanować komputera.
    Dla większości gości imprezy fotka musi być soczysta,kolorowa,ostra i wszystko musi być widać ( i wujka i ciocię i szampana i bigos),a nie jakieś tam artystyczne fanaberie .
    Wielu gości będzie z rozrzewnieniem wspominać wjazd na posesję z balonikami( koszmarna fotka .
    Fotki weselne tak jak i muzyka,zabawy i obrzędy to kicz ,ale najważniejsze ,że się sprzedaje.
    wlasnie to mialem na mysli

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •