Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 177 z 177

Wątek: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

  1. #171
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Szmelcwagen to chyba najbezpieczniejsza opcja, ale forda też bym nie odrzucał. Najważniejsza jednak sprawa to trafić na odpowiedni egzemplarz a tu nie ma mądrych.

    Przebieg przebiegowi nierówny. Co innego w mieście, na krótkich trasach, a co innego po autostradach.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 04-01-2016 o 00:26
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #172
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 393

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Ford Galaxy mk2 z silnikiem benzynowym 2,3 i zainstalowac LPG. A jak juz musi byc diesel to rowniez Galaxy albo Sharan albo Alhambra bo to wszystko to samo.

  3. #173

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    A dobry jest ten silnik 2.3i? Jezdzilem s maxem w tym silniku. Tu z kolei obawiam sie spalania. Srednie z ostatnich 20km to bylo 24l w tym egzemplarzu którym jeździłem. Z tym że to było w komisie więc wszyscy pewnie cisneli ile się da żeby zobaczyc jak jeździ. To jest najciekawsza opcja. Fordy bardzo mi sie podobają w środku.

  4. #174
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 393

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Ja mam ten silnik w Galaxy z automatem. Spalanie LPG po miescie 16/100, w trasie 12/100 przy predkosciach do 120km/h a powyzej 1 litr wiecej na kazde 10km/h. Kupilem z przebiegiem 170kkm, teraz jest blisko 290kkm i zadnych powodow do narzekan. Diesle po miescie malo nie pala a wymagaja wiecej troski ze wzgledu na turbine. Rozrzad w 2,3 jest na lancuchu wiec jeszcze jest fabryczny. Zajrzyj na forum Ford Club Polska i poczytaj. Zaleta Galaxy to tez to, ze po wyjeciu foteli ze srodkowego i tylnego rzedu masz 2,30 metra plaskiej podlogi, mozna spokojnie sie wyspac. Polecam wersje z szescioma fotelami tzw. kapitanskimi.

  5. #175
    Dopiero zaczyna Awatar max5
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Mam Tourana 7 osobowego i jestem bardzo zadowolony, z tym że to dosyć twarde auto i o komforcie z forda można zapomnieć.

  6. #176
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Nubirę kupiłem z przebiegiem 220 , sprzedałem jak miała 290. Co wy z tymi przebiegami.
    Bo w Nubirze było prawdziwe 220 kkm ,a w VW ,Audi ,itd licznikowe 220 000 trzeba mnożyć przebieg x3.Co chwila ktoś sie o tym przekonuje ,
    ale nie przyznaje do wtopy .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  7. #177
    Zablokowany
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Wątek motoryzacyjny czyli o wszystkim co związane z czterema kółkami ;).

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Ford Galaxy mk2 z silnikiem benzynowym 2,3 i zainstalowac LPG. A jak juz musi byc diesel to rowniez Galaxy albo Sharan albo Alhambra bo to wszystko to samo.
    Co lepiej kupić, benzyna czy diesel, jest podpowiedź. Trzeba dopasować do swojego sposobu eksploatacji pojazdu.

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •