Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Drukarka laserowa pod ulotki

  1. #11
    Bywalec Awatar mssk
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    52
    Posty
    244

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa pod ulotki

    Jeśli jakość ma być dobra, to dałbym sobie spokój z HP. Kiedyś tak bardzo zależało mi na zakupie kolorowej laserówki, i kupiłem z demobilu chyba HP3600. Jak szybko kupiłem, tak szybko oddałem.
    Kolekcjoner - przepraszam za moje skojarzenie, ale te stare HP'ki pasują do Twojego nick'a. Bardz Cię proszę, nie odbieraj tego osobiście. Stare HP są fajne dla pasjonatów i kolekcjonerów, którzy lubią w nich pogrzebać, maja o tym pojęcie, a na dodatek sprawia im to przyjemność.
    Żwirek - na atramentówce nie wydrukujesz na papierze kredowym, a dokładniej mówiąc na papierze powlekanym do druku cyfrowego. Ink'i na takich papierach spływają. Kiedyś próbowałem na swoim ploterze Canon iPF6300. Na kredo-podobnych papierach jedynie zostaje Ci druk laserem (oczywiście mówimy o druku na urządzeniach domowo - biurowych).
    Dobrą propozycję podał Ci zysk, czyli BIZHUBY. Zamiast kupować, można też wynająć, i wtedy nie interesuje Cię serwis i tonery. Tylko trzeba skalkulować koszty.
    Sam szukałem używaki SRA3, pojeździłe, pooglądałem, i byłem załamany jakością sprzętu jaki mi pokazywali sprzedawcy. Skończyłem na nowym Xerox'ie Phaser 7800DN. Teraz wiem, że drukuję przyzwoicie.
    Regulamin pkt 8.

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa pod ulotki

    Cytat Zamieszczone przez mssk Zobacz posta
    Jeśli jakość ma być dobra, to dałbym sobie spokój z HP. Kiedyś tak bardzo zależało mi na zakupie kolorowej laserówki, i kupiłem z demobilu chyba HP3600. Jak szybko kupiłem, tak szybko oddałem.
    Kolekcjoner - przepraszam za moje skojarzenie, ale te stare HP'ki pasują do Twojego nick'a. Bardz Cię proszę, nie odbieraj tego osobiście. Stare HP są fajne dla pasjonatów i kolekcjonerów, którzy lubią w nich pogrzebać, maja o tym pojęcie, a na dodatek sprawia im to przyjemność.
    Żwirek - na atramentówce nie wydrukujesz na papierze kredowym, a dokładniej mówiąc na papierze powlekanym do druku cyfrowego. Ink'i na takich papierach spływają. Kiedyś próbowałem na swoim ploterze Canon iPF6300. Na kredo-podobnych papierach jedynie zostaje Ci druk laserem (oczywiście mówimy o druku na urządzeniach domowo - biurowych).
    Dobrą propozycję podał Ci zysk, czyli BIZHUBY. Zamiast kupować, można też wynająć, i wtedy nie interesuje Cię serwis i tonery. Tylko trzeba skalkulować koszty.
    Sam szukałem używaki SRA3, pojeździłe, pooglądałem, i byłem załamany jakością sprzętu jaki mi pokazywali sprzedawcy. Skończyłem na nowym Xerox'ie Phaser 7800DN. Teraz wiem, że drukuję przyzwoicie.
    Nie odbieram osobiście, nie ma sprawy . Co do grzebania to pasją bym tego nie nazwał, chyba że czasem doprowadzają do pasji :mrgeen:. Dlatego pisałem o nowszych modelach bo są mniej upierdliwe w obsłudze.
    Natomiast do "domowych" nakładów kupowanie nowej drukarki to porażka ekonomiczna i to z której strony by na to nie patrzeć - to oczywiście wyłącznie moja opinia ale poparta długoletnimi doświadczeniami w firmie .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Bywalec Awatar mssk
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    52
    Posty
    244

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa pod ulotki

    To fakt, że kupno nowej drukarki A3 jest dość kosztowne. Dlatego warto pomyśleć o zlecaniu u innych. Zakładam, że mniejszą loterią jest trafić na dobrą drukarnię, niż na dobrą drukarkę używaną w A3 / SRA3
    Regulamin pkt 8.

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    96

    Domyślnie Odp: Drukarka laserowa pod ulotki

    Zależy ile masz tych ulotek. Ja proponuję dobry wydruk na offsecie który w tej chwili jest śmiesznie tani. Jeśli chcesz mogę Ci podać na priv namiary do sprawdzonych drukarni.
    TO moim zdaniem lepsza opcja niż szukanie drukarki i rzeźbienie samemu.
    Pozdrawiam. Marek
    Canon EOS 1V, 1DSMKIII. 14/2.8 L, 35/1.4, 50/1.2, 85/1.2, EF 300mm f/2.8L IS II, 600/4
    Leica M7, MP, M9, Monochrome, M240. Obiektywy: Summilux 35/1.4, Noctilux 50/0.95 , Summilux 1.4/50, Summicron 90/2
    Fujichrome Provia 100F/400X, Kodak Tri-X, T-max 100/400 + Flextight X5

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •