Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

  1. #21
    Początki nałogu Awatar GoomeX
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Poland - Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    338

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    No właśnie, ceny ma dobre. Pytanie dlaczego, nikt nie pisze. Może kupił w promocji do 31.12.14 'zestawy' , porozbijał je i teraz przycina. X-e1 za 1500pln jest nowy nie do nabycia chyba nigdzie... Kusi...

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 432

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    Ja tu widzę tyle, że o dziwo - jeśli ktoś miał problem ze zwrotem towaru, to nagle pomroczność jasna - kupił na fakturę i nie wiedział, że nie może oddać. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest na pewno, ale to podejrzane. A co w momencie, kiedy ci klienci nie kupili na fakturę tylko normalnie na paragon, tylko taka jest linia obrony sprzedającego na negatywne komentarze ? Wadą allegro jest to, ze nie można odpisać na odpowiedź sprzedającego i tak naprawdę potencjalny klient nie ma możliwości, żeby dowiedzieć się jak było naprawdę. Tak czy inaczej, jak kupuję u kogoś obcego to zawsze patrzę na komentarze inne niż pozytywne i właśnie na odpowiedzi sprzedawców. Tego osobiście omijałbym szerokim łukiem.
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 08-01-2015 o 17:25
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #23

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    Kupno u tego sprzedawcy wiąże się z dużym ryzykiem. 23210 komentarzy z czego prawie setka to negatywy i neutralne (które traktuję jak negatywy). Dla porównania ostatnie moje zakupy to sklep - 11 668 transakcji z czego 3 niezadowolonych (2 elektrony + 1 neutron).
    Ponadto przedstawiona aukcja (układ graficzny): wielkość czcionek, podkolorowania, wyrównanie itd to dziecinada. Ja bym odpuścił, a ty zrobisz jak zechcesz. MZ kupując aparat trzeba się umawiać na odbiór osobisty, bo powystawowe buble to codzienność Allegro.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 432

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    Ciekawostką jeszcze jest to, dlaczego klienci, którym zgodnie zresztą z prawem rzekomo odmówiono możliwości zwrotu towaru, wystawiają sprzedawcy komentarz negatywny ? Przecież to nie sprzedawca zawinił. Też mi się zdarzyło niejednokrotnie, że klient kupił na firmę, potem myśląc, że może dokonać zwrotu towaru oddać nie mógł (no chyba, że się z nim jakoś dogadałem, wymiana na inny itp.), ale nigdy z tego powodu nikt mi nie wlepił negatywa czy neutrala. Szukałbym tu drugiego dna.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    Oj panowie, wy chyba często się nacinacie wskutek nadmiernej łatwowierności.
    Gościu pisze wielkimi literami, że body, a poniżej, że zestaw zawiera obiektyw. Cena podejrzana bardzo.

    Trzymałbym się z daleka. Proszenie się o kłopoty z takim biznesmanem.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  6. #26
    Bywalec Awatar DarekB
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Działdowo
    Wiek
    56
    Posty
    182

    Domyślnie Odp: Opinie o hi-tech1 - Szczecin

    Żaden biznesmen, zwykły cham. A na brak kultury to nawet 40.000 pozytywów nie pomoże. IMHO omijać szerokim łukiem.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •