Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

  1. #21
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Cytat Zamieszczone przez RadOs41 Zobacz posta
    Kiedyś w RTV-AGD rzeczywiście były raty 0% bez ukrytych i dodatkowych kosztów. Należało tylko sprawdzić jak cena danego produktu w RTV-AGD, ma się do cen na rynku (czy nie jest zbyt zawyżona).
    Ostatnio (w listopadzie 2014) chciałem wziąć w RTV-AGD sprzęt AGD w tym systemie. Podsumowując krótko całą dyskusję z panią od kredytów, ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe - podobno - jeżeli mi nie pasuje nie muszę kupować i tyle (przez cały okres kredytowania wynosi coś ok. 0,8-0,9% od kwoty udzielonego kredytu, ale uwaga - na miesiąc). 0% wynosi prowizja, oprocentowanie i inne opłaty, ale do tego nie wlicza się ubezpieczenie kredytu.
    Ewentualnie przy max 6 ratach nie ma obowiązku ubezpieczenia i jest faktycznie 6x0%.
    6x0% = Sygma, 50x0% inne banki.
    Oczywiście, że będą "robić pod górkę", bo to jest ponad czteroletni darmowy kredyt i na chłopski rozum w ogóle się nie opłaca jego udzielanie.
    Dostaniesz go bez żadnych ubezpieczeń (to, co "pani od kredytów" mówi, to ściema), ale będziesz musiał mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową (tj. de facto musisz udowodnić, że nie potrzebujesz tych rat ).
    Mnie robili problemy z ratami 40x0% na oszałamiającą kwotę 1399 zł (rata coś koło 35 zł miesięcznie), śmiech na sali.
    Postawiłem sprawę jasno - albo dostanę 40x0% bez żadnych dodatkowych kosztów w Euro, albo kupię co miałem kupić za gotówkę - już w innym sklepie.
    Raty do szczęścia nie były mi jakoś specjalnie potrzebne, ale skoro sami oferowali, to tylko głupiec by nie skorzystał.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Sochaczew
    Wiek
    38
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Ja korzystałem z oferty 40x0% tyle, ze zamawialem na stronie internetowej RTV Euro AGD. Weryfikacja online przebiegła bez problemów w przeciągu maks. 1 godziny. Bank który obsługuje raty to Credit Agricole.

    Oczywiście 0% bez żadnych ukrytych opłat.
    Ostatnio edytowane przez Kernel ; 07-12-2014 o 11:34
    Canon EOS R, Canon RF 35 mm f/1.8 IS STM Macro, Canon RF 85 mm f/2 Macro IS STM, Tamron 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2, Canon Speedlite C580EX II

  3. #23
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Cytat Zamieszczone przez Kernel Zobacz posta
    Bank który obsługuje raty to Credit Agricole.
    System Euro RTV sprawdza kilka banków, w moim przypadku akurat padło na Alior.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  4. #24
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    467

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    mi kiedyś nie chcieli dać ponieważ odmówiłem chęci podpisania umowy na ubezpieczenie, dwa razy podchodziłem i dwa razy odmowa, zdolność kredytowa była na sporo większą sumę niż chciałem wziąć
    Regulamin pkt 8.

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Nie od dziś wiadomo ze takie akcje to robi się tylko po to aby zwabic klienta do sklepu, nie ma nic za darmo, wszystko macie wliczone w cenę plus ekstra naciagaja na ubezpieczenie które potem guzik daje itp
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  6. #26
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Postawiłem sprawę jasno - albo dostanę 40x0% bez żadnych dodatkowych kosztów w Euro, albo kupię co miałem kupić za gotówkę - już w innym sklepie.
    Ja dokładnie zrobiłem to samo. Zdolność kredytową miałem z dużym zapasem (a w grę wchodziła stosunkowo nieduża wysokość kredytu i nieduże raty i nie 50 tylko 20), ale tak jak pisze obcy21 - odmówiłem ubezpieczenia kredytu, a pani odmówiła sporządzenia wniosku, bo rzekomo ubezpieczenie jest obowiązkowe.
    No cóż, to jest cwaniactwo sklepów i banków publikujących takie reklamy - lichwa do potęgi trzeciej. Zresztą... które reklamy są prawdziwe? Każda ma zachęcić do zakupu produktu (usługi).
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Kilka razy kupowałem zarówno w Euro jak i MM na takie raty. Ani razu nie wcisnęli mi ubezpieczenia czy innych dodatków. Oczywiście, chcieli, ale podobnie jak Merde postawiłem sprawę i nagle ubezpieczenie okazało się dobrowolne.

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    6x0% = Sygma...
    Mam 6x0% w Credit Agricole, choć sama umowa jest na 12 miesięcy z oprocentowaniem, jednak jest punkt mówiący o tym, że jeżeli spłacę cały kapitał (wartość obiektywu podzielona na 6) w ciągu 6 miesięcy to nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów, jednak jeśli spóźnię się ze spłatą, to musiałbym spłacić w 12 ratach z oprocentowaniem.
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

  9. #29
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    od poniedziałku redcoon.pl wchodzi z ratami 40x0% tylko na dowód osobisty. DzwoniłEm na info i babka mówi że raty obsługuje santander a dochody weryfikuje tylko telefonicznie natomiast wiarygodność sprawdza tylko w BIKu. Cena mają lepsze niż EURO ...
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  10. #30
    Bywalec Awatar PMP
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Poznań
    Posty
    131

    Domyślnie Odp: Raty 50x0% w Euro Rtv Agd - korzytsał ktoś ?

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    raty obsługuje santander a dochody weryfikuje tylko telefonicznie natomiast wiarygodność sprawdza tylko w BIKu. Cena mają lepsze niż EURO ...
    Raty w Santander to zwykle raty w formie karty kredytowej co jest o tyle uciążliwe, że trzeba później kartę wypowiedzieć. Tak jest z Saturnie, nie wiem jak w tym przypadku, ale podejrzewam, że podobnie.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •