Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych" ?

  1. #11
    Coś już napisał Awatar mariusz231
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    71

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    Inne wyjscie na karcie jest, to sprawdz, nie pomoze najnowsze sterowniki ze strony producenta, jak dalej to samo, to sprawdz kabel od monitora, dalej to samo sprawdz karte u kogos innego, jak nie jest to zintegrowana...

    Wysyłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk 2
    C450D/T17-50 2.8/C70-210 3.5-4.5

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Radom
    Wiek
    66
    Posty
    227

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    ja, po zakupie nowego monitora (Nec EA 274WMi), by wykorzystać jego możliwości - musiałem wymienić kabel DVi sigle link na DVI dual link...
    może u Ciebie jest podobnie?
    DisplayPort - najcz?ciej zadawane pytania FAQ

  3. #13

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    Dzięki Wszystkim za pomoc! Jak na razie wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest to wina karty. Wymiana kabla (RS 232) zmniejszyło nieco efekt ale to dlatego, że na tym kablu kontrast jest mniejszy. Komputer nie jest nowy w sensie technologicznym a więc chyba kabel HDMI duo nie jest wymagany? Na razie jestem "uziemiony" i nie mogę się z domu ruszyć ale jak tylko będzie to możliwe spróbuję sprawdzić kabel i kartę.
    Jeszcze raz DZIĘKI!

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Radom
    Wiek
    66
    Posty
    227

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    Preskaler - nie HDMI - a DVI, ja właśnie miałem takie objawy jak u Ciebie - ustawiałem parametry obrazu - komputer automatycznie przełączał na niższe!

  5. #15

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    Obraz wygląda jak z jakiejś słabej karty graficznej. Podłącz przez kabel DVI i będzie OK. Może i na zwykłym D-SUB 15-pin być dobrze. Tylko nie wiem, czy nowe monitory mają jeszcze takie złącze.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie Odp: Jaka jest przyczyna powstawania na ekranie takich "nibypoziomic geograficznych"

    Cytat Zamieszczone przez Preskaler Zobacz posta
    (...) Wymiana kabla (RS 232) zmniejszyło nieco efekt ale to dlatego, że na tym kablu kontrast jest mniejszy(...)
    Co? Monitor podłączasz kablem RS232?
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •