Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Serwis Kraków

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie Serwis Kraków

    Witam,
    piszę z pytaniem, do którego serwisu w Krakowie można oddać bezpiecznie sprzęt do diagnozy i naprawy. Czytałem trochę opinii na tematy różnych serwisów, ale mało jest aktualnych.
    Korzystał ktoś z usług serwisowych w Krakowie? Jeśli tak to jakie macie zdanie o wykonaniu i obsłudze?

    Proszę o szybkie wskazówki (obiektyw do kontroli Cannon 100-300 f.4.5-5.6 USM)

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    Jakbyś czytał i szukał to na pewno byś nie zadawał tego pytania:
    Fotoserwis - naprawa sprz?tu fotograficznego, Krak?w Zapolskiej 42 (przeniesiony z Czapskich 1) - kontakt
    SONY

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    Jakbyś czytał i szukał to na pewno byś nie zadawał tego pytania:
    Fotoserwis - naprawa sprz?tu fotograficznego, Krak?w Zapolskiej 42 (przeniesiony z Czapskich 1) - kontakt
    na ten serwis również patrzyłem i nawet chciałem już zanosić sprzęt, ale trafiłem na temat gdzie kilka osób uznało, że jakość usług się pogorszyła
    OSTRZEŻENIE przed serwisem na Czapskich (Kraków)
    Patrzyłem też na daty i było to dość dawno temu dla tego chciałem zapytać jak to obecnie wygląda

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    proponuję wybrać się tam osobiście, porozmawiać, przedstawić problem, zapytać o cenę naprawy
    dawno tam nie byłem
    forma była ok. w czasach Zenitów i Pratik

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar ernest319
    Dołączył
    Sep 2014
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    36
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    Cytat Zamieszczone przez scianciara Zobacz posta
    na ten serwis również patrzyłem i nawet chciałem już zanosić sprzęt, ale trafiłem na temat gdzie kilka osób uznało, że jakość usług się pogorszyła
    OSTRZEŻENIE przed serwisem na Czapskich (Kraków)
    Patrzyłem też na daty i było to dość dawno temu dla tego chciałem zapytać jak to obecnie wygląda



    byłes ? tez bym oddał puchę na scan
    Canon 50d + tamron 28-75 mm f/2.8 + Canon 50mm 1.8 + Canon 70-210 f4 + Canon Speedlite 430EX II

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    Cytat Zamieszczone przez ernest319 Zobacz posta
    byłes ? tez bym oddał puchę na scan
    Jeszcze nie, jutro będę jeszcze sprawdzał czy to obiektyw czy samo body źle ostrzy, a wcześniej nie miałem czasu pokombinować z innym sprzętem. Jak oddam na przegląd i ewentualne korekty to napiszę

  7. #7

    Domyślnie Odp: Serwis Kraków

    Ja może się wtrącę bo mowa o serwisie który czyścił mi 50D ze dwa czy 3 lata temu - brak zastrzeżeń - jutro zamierzam wymienić u nich szybkę wyświetlacza bo stłukłem.
    Dam znać jak wykonali usługę. Tymczasem zadeklarowali że czas naprawy to jeden dzień roboczy (autoryzowany warszawski e-csi nawet nie chciał przez telefon umówić żeby skrócić czas oczekiwania - i deklarował czas naprawy miedzy 5 a 10 dni roboczych). Cena około 100 złotych w Krakowie.
    Nie znam się, nie pamiętam, nie mam czasu...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •