Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Demonos
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    251

    Domyślnie [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    Trochę zdjęć, które jako zwykły widz strzeliłem w ostatnie Święto Niepodległości podczas Biegu Niepodległości.
    Zdjęcia 1-4 to przed biegiem. 5-7 - tuż po starcie. Reszta 100m przed linią mety.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.
    Ostatnio edytowane przez Demonos ; 16-11-2014 o 13:43
    1Ds mkII, 50D + S35/1.4 | C10-22 /3.5-4.5 | C 28-105/3.5-4.5 USM | C24/2.8 | CZJ Pancolar 50/1.8 |Petri 50/2.0 | Metz 58 AF-2

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    sam trochę biegam, no moze trochę wiecej i tez wielokrotnie bywałem na tego typu imprezach, 1-5 ciekawy róznorodny set, cos sie dzieje widac ze jest biegacz , ludzie, tancerka, widz, nr.6 totalnie nieudane moim zdaniem, słaby moment, twarz jakby przed mrugnieciem, no i błysk 7 niby spoko ale nie widac tego czegos w biegaczu, wyglada jakby gosciu poszedł poprostu pobiegac, bez emocji za to nr 8 jest super , i to nie dlatego ze dziewczyna ma wiecej odsłonietego niż zakrytego (hihi) , widac ze to sportsmenka, widac ze walczyla no i nasze barwy 9 i 10 ok, wpasowują się w reportaz ale tez bez rewelacji, (największy problem w takich biegach to kadr bo jezeli nie masz akredytacji to nie wjdziesz przed biegacza, wiec wiekszosc kadrów to kadry z boku...) w 11 gosciu z flaga mialbyc chyba najwazniejszy a dla mnie zgubił się w szarości ulicy bloków i pogody, no i biel flagi tez poszła w tą stronę 12, to co 9 i 10
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    Ja bieglem ostatnio polowke. Jedna firma (od organizatora) robila zdjecia wszystkim, potem wpisujac numer startowy i nazwisko mozna sie bylo znalezdz swoje zdjecie. Oczywiscie miniaturke i ze znakami wodnymi, ale mozna od nich kupic, nawet oprawione. Moze to pomysl na biznes.

    --- Kolejny post ---

    Na zdjeciach brakuje troche "tlumu" biegaczy w tle, wszystkie sa pojedyncze, na ktorym kilometrze stales?

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Demonos
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    251

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    Na pierwszych i ostatnich 100m :-)

    Próbowałem jeżeli chodzi o tłum biegaczy mam jedno, od tyłu, na finiszu :-)
    Co do startu - to niestety nie miałem dobrej pozycji do zdjęć (ciapa trochę ze mnie) i generelnie mi nie wyszły. Zwiłaszcza te ze startu. Skupiłem się na wyłapywaniu pojedynczych ludzików.
    Już sobie postanowiłem, że muszę tak czy siak kupić sobie drabinkę :-)
    1Ds mkII, 50D + S35/1.4 | C10-22 /3.5-4.5 | C 28-105/3.5-4.5 USM | C24/2.8 | CZJ Pancolar 50/1.8 |Petri 50/2.0 | Metz 58 AF-2

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    256

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    to raczej nie problem w drabince. Próbuję sobie to wyobrazić i jakoś nie widzę takiej akrobacji. Długie jasne tele i praca na max otwartej przesłonie. Z tą szklarnią co w stopce to jedynie wysięgnik cię ratuje lub jakiś dron.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    No i jak pisal GalaktktycznyMuchacho, kadrowac od porzodu, a nie z boku lub gory. Jak nie mozesz wyjsc przed zawodnika (a nie mozesz) to trzeba probowac na zakrecie.
    Dluzszy obiektyw tez pomaga. Jak jeszcze nie biegalem to robilem zdjecia, stojac z boku, dlugim obiektywem.
    Shanghai Marathon 2012 Photo by Usjwo | Photobucket

  7. #7

    Domyślnie Odp: [Demonos] XXVI Bieg Niepodległości

    Drabinki nie polecam, bo to wysoka perspektywa. 75% wydarzeń sportowych robię Canonem 70-200 i Tobie też radzę kupić coś dłuższego.
    Bieganie jest łatwe do ogarnięcia coś tam kiedyś robiłem: Krzysztof Rzewnicki: I Dębliński Bieg Uliczny i http://www.canon-board.info/sport-ak...8/index12.html, ale pogoda była kiepska.
    11 - można było próbować robić poziomo.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •