Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Canon C100 - obiektywy ...

  1. #31

    Domyślnie Odp: Canon C100 - obiektywy ...

    Nic w tym dziwnego skoro dopiero dual pixel zaczął to umożliwiać w pełni komfortowo.


    Tapnięte z iPada mini2

  2. #32
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon C100 - obiektywy ...

    W wielu kamerach jest bardzo sprawnie działający AF i był na długo przed tym zanim w Canonie zaczęli przebąkiwać o dualpiksel.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #33

    Domyślnie Odp: Canon C100 - obiektywy ...

    Które kamery z przetwornikami większymi od APSC masz na myśli ?

  4. #34
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon C100 - obiektywy ...

    Nie mówię o kamerach z dużymi przetwornikami. Miałem na myśli np. Sony EX. Bardzo sprawny AF ale i tak wyłączamy, bo ostrość jest zbyt ważnym elementem obrazu żeby to powierzać automatowi. A im mniejsza GO w kamerze (większy przetwornik) tym jest to bardziej konieczne.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 07-04-2015 o 13:04
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #35

    Domyślnie Odp: Canon C100 - obiektywy ...

    Z tym się zgodzę, bo EX i podobne lubiły uciekać z ostrością w dal
    Jednak są specyficzne warunki jak np przy filmowaniu ze steadicama, gdzie lustro z wreszcie poprawnie działającym AF jest sprzętem ogromnie ułatwiającym pracę w których dodatkowo nie są wymagane jasne w całych zakresach szkła bo i tak się je przymyka.
    Jak ktoś ma takie podejście do ostrości to zapewne wie, że mała głębia ustawionego na stałe obiektywy, przy pracy na steadi jest jedynie bardziej rozciągniętą (mniej lub bardziej) nieostrością

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •