Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [busz] sport- tenis

  1. #11
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [busz] sport- tenis

    nie znam sie na tenisie ani troche ale momentami chyba ciemno? ciut moze malo ostro? no i mnie brakuje czegos ciasnego

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    119

    Domyślnie Odp: [busz] sport- tenis

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    nie znam sie na tenisie ani troche ale momentami chyba ciemno?
    Toż tam Murzyn jest...

    Na serio- ja chyba lubię lekko ciemne fotki, ot takie skrzywienie, odpowiadają mi wtedy kolory.

    [QUOTE=RTSiak;1276582ciut moze malo ostro? no i mnie brakuje czegos ciasnego[/QUOTE]Z ostrością nie wiem, zdarzało się, że pstrykałem z ostrością na tylnej ścianie, a nie na zawodnikach... co do ciasnych kadrów, to... jakoś tak wyszło że do tej serii wybrałem zdjęcia szersze, pewnie i ciasnych by się trochę znalazło.
    | D7100 | 12-24/4 | 70-200/2.8 | 150-600/5-6.3 |

  3. #13

    Domyślnie Odp: [busz] sport- tenis

    Cytat Zamieszczone przez busz Zobacz posta
    Toż tam Murzyn jest...

    Na serio- ja chyba lubię lekko ciemne fotki, ot takie skrzywienie, odpowiadają mi wtedy kolory.

    Z ostrością nie wiem, zdarzało się, że pstrykałem z ostrością na tylnej ścianie, a nie na zawodnikach... co do ciasnych kadrów, to... jakoś tak wyszło że do tej serii wybrałem zdjęcia szersze, pewnie i ciasnych by się trochę znalazło.
    Ale wiele zdjęć nie ma ostrości, a może inaczej, ostrość jest, ale nie trafiona. Rano wrzucę cis swojego z PEKAO

    Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    119

    Domyślnie Odp: [busz] sport- tenis

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Harbatowicz Zobacz posta
    Ale wiele zdjęć nie ma ostrości, a może inaczej, ostrość jest, ale nie trafiona. Rano wrzucę cis swojego z PEKAO

    Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
    Wiem, powiem Ci, że zauważyłem to (ostrość nie tam gdzie być powinna) po jakimś czasie jak obejrzałem zdjęcia jeszcze raz. Podobają mi się coraz mniej. Już szukam Twojej porcji.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •