Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

  1. #21
    Początki nałogu Awatar GoomeX
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Poland - Poznań
    Wiek
    38
    Posty
    338

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez Medzikst25 Zobacz posta
    Dziękuję co niektórym za wyrozumiałość. A innych proszę lepiej o nie wypowiadanie się skoro uważają się za najlepszych od samego początku.
    przyzwyczajaj się, na tym forum tak jest

  2. #22
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    W innym temacie tez do niej pisano per On.
    Wybacz ale ksywka nie jest jednoznaczna, czy to Ona czy On.
    Więc jeżeli kogoś uraziłem tym Ona/On to przepraszam. Bardziej zwróciłem uwagę na treść zdjęć.
    Myślałem że chodzi tu o komentowanie ich a nie grzecznościowe chwalenie.
    Jeżeli ktoś wstawia zdjęcia z prośbą o opinię to wstawiam swoją opinię.
    I cytując klasyka: "Jeżeli boisz się odpowiedzi to nie zadawaj pytań".
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  3. #23
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez GoomeX Zobacz posta
    przyzwyczajaj się, na tym forum tak jest
    No właśnie zauważyłam że większość potrafi wyśmiewać i uważają siebie za najlepszych chyba od urodzenia. Cóż... taki naród

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Wybacz ale ksywka nie jest jednoznaczna, czy to Ona czy On.
    Więc jeżeli kogoś uraziłem tym Ona/On to przepraszam. Bardziej zwróciłem uwagę na treść zdjęć.
    Myślałem że chodzi tu o komentowanie ich a nie grzecznościowe chwalenie.
    Jeżeli ktoś wstawia zdjęcia z prośbą o opinię to wstawiam swoją opinię.
    I cytując klasyka: "Jeżeli boisz się odpowiedzi to nie zadawaj pytań".
    Nie napisałam nic ani nawet nie wspomniałam o grześciowym chwaleniu. Może raczej mam na myśli kulture bo... wystarczy napisać nie ładne nie podoba się a nie robić jazdę taką jak Ty !

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 177

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez Medzikst25 Zobacz posta
    No właśnie zauważyłam że większość potrafi wyśmiewać i uważają siebie za najlepszych chyba od urodzenia. Cóż... taki naród
    Nie mogę się z Tobą zgodzić - gdzie się wyśmiewano z Twoich zdjęć ?

    Kolega z forum stwierdził, że jego zdaniem to są gnioty, a Ciebie to ubodło. Może dopytaj go dlaczego tak sądzi.

    Sama poszukaj co w tych zdjęciach mogło być lepsze.
    W tej chwili to wygląda tak, że jesteś obrażona, że nikt Cię nie pochwalił za całość.
    Po co chwalić ? Czy jest za co ?
    Musisz sobie sama odpowiedzieć, a nie twierdzić, że wszyscy/większość są be.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 15-10-2014 o 15:10

  5. #25
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez Medzikst25 Zobacz posta
    No właśnie zauważyłam że większość potrafi wyśmiewać i uważają siebie za najlepszych chyba od urodzenia. Cóż... taki naród

    --- Kolejny post ---



    Nie napisałam nic ani nawet nie wspomniałam o grześciowym chwaleniu. Może raczej mam na myśli kulture bo... wystarczy napisać nie ładne nie podoba się a nie robić jazdę taką jak Ty !
    I po co krzyczysz? Wstawiłaś zdjęcia więc chyba po to żeby je ocenili inni.
    Więc się nie strzelaj focha jak ktoś wystawi ci niepochlebną recenzję.
    Sam wstawiłem tu sporo zdjęć moim zdaniem dobrych, ale koledzy objechali je niemiłosiernie. Bo się okazało że były fajne tylko w moim odczuciu. (zwrócili mi uwagę na: kompozycję, obróbkę balans bieli, niedokadrowanie, ucięte postacie, palce, ręce... można mnożyć w nieskończoność)
    Mogłem wstawić ja na fejZbuka i dostałbym same pochwały. Jednak nie o to przecież chodzi. Przeczytałem opinie i następne foty były ciut lepsze, następne jeszcze lepsze. A te co zrobię jutro będą lepsze niż te z wczoraj. Bo się uczę i nie robię scen jak komuś się mój dorobek nie podoba.
    Co do twoich zdjęć to napisałem ci moją subiektywną ocenę. A co z nią zrobisz to twój biznes.
    Ostatnio edytowane przez trothlik ; 15-10-2014 o 15:13
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  6. #26
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Zdjęcia treścią mnie nie porwały, do tego brak lampy, słabe oświetlenie i kadry też marne. Co powiedzieć więcej - pewnie każdy kto zobaczy te zdjęcia (z forumowiczów) nic specjalnego w nich nie znajdzie.
    Ja ze swojej strony polecam Ci na początek przeglądać masę zdjęć w internecie - po to by nabrać gustu i smaku oraz czucia do ich robienia. Po jakimś czasie zrozumiesz kiedy zdjęcie wyjdzie słabe a kiedy dobre... Wg mnie w robieniu zdjęć trzeba być perfekcjonistą.

  7. #27
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez Medzikst25 Zobacz posta
    Nie napisałam nic ani nawet nie wspomniałam o grześciowym chwaleniu. Może raczej mam na myśli kulture bo... wystarczy napisać nie ładne nie podoba się a nie robić jazdę taką jak Ty !
    No to napisał że mu się nie podobają . Nie ma tu żadnej "jazdy".
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #28

    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Jasienica/Tarnowskie Gory
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    "(zwrócili mi uwagę na: kompozycję, obróbkę balans bieli, niedokadrowanie, ucięte postacie, palce, ręce... można mnożyć w nieskończoność)"
    a Ty napisales tylko, ze to gnioty. Wiec sam sie zastanow.. Konstruktywna krytyka a zlanie tematu byleby sie posmiac to co innego. To nie jest motywujace.

  9. #29
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Początki nigdy nie są łatwe i bez błędów.

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez Medzikst25 Zobacz posta
    Po pierwsze nie jestem On tylko Ona. Po drugie lustrzankę mam od miesiąca na weselu byłam u znajomych i przy okazji zrobiłam kilka fotek. Ciekawe czy Wasze fotki na samym początku były takie super skoro potraficie tu na tym forum tak na prawdę tylko negować i wyśmiewać. Może trochę kultury ? nie podoba się fotka to ok wystarczy napisać a nie wyśmiewać się.
    No i bomba. Podejście miałaś dobre.
    Nad zdjęciami musisz popracować. Ja jestem w podobnej sytuacji. Zrobiłem 6 repo ślubnych w tym roku [jako drugi ziutek], ale żadnego nie chciałbym oddać klientowi pomimo tego, że znajomi wypowiadali się o tych zdjęciach pochlebnie. Trzeba być wobec siebie krytycznym. Czy chciałabyś żeby z Twojego ślubu ktoś oddał Ci materiał takiej jakości [chaos WB, szalone kadrowanie, nietrafiona ostrość, niespójna obróbka, źle błyśnięte]? Zakładam, że nie. Jeżeli umiesz podejść do tej sytuacji z odpowiednią dozą cierpliwości to na bank uzyskasz pomoc na forum.
    Podstawowe pytanie - czy chcesz robić reportaże ślubne zawodowo? Jeżeli nie to trudno Ci będzie wyprodukować dobry materiał bez zrozumienia co jest ważne w tego rodzaju fotografii usługowej.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •