Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

  1. #11
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Autorem zdjęć jest kobieta.
    Zdjęcia pochodzą z wesela znajomych, na którym była.
    Są to jej pierwsze próby.

  2. #12
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    Autorem zdjęć jest kobieta.
    No to wszystko wyjaśnia...
    Myślałem że to nie ma znaczenia czy facet czy kobieta.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    kiedys nie mialo,terz za rogiem czai sie ...gender
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #14
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Dla mnie ma. Już pomijam wychowanie w domu, ale to już w szkole podstawowej uczono aby do ludzi zwracać się w odpowiedniej formie. Jak ciężko niektórym zrozumieć sens postów, ech...

  5. #15
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    Dla mnie ma. Już pomijam wychowanie w domu, ale to już w szkole podstawowej uczono aby do ludzi zwracać się w odpowiedniej formie. Jak ciężko niektórym zrozumieć sens postów, ech...
    Sam nie zrozumiałeś to się nie czepiaj. Nie ma znaczenia czy kobieta czy facet robi zdjęcia jeżeli są to gnioty. I tyle.
    A ty napisałeś że robiła je kobieta czyli że co? Przez grzeczność chwalić? To nie Korea Północna. Zdjęcia są liche i tyle. Bez znaczenia czy autor jest kobietą czy facetem.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  6. #16
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    716

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Ale ja nie biorę się za rzeczy o których wiem że nie zrobię ich solidnie, tym bardziej jako zlecenia.
    a może warto spróbować, zaryzykować, pójść na całość. No bo wiesz...jak nie spróbujesz, to...
    Nie musisz od razu brać poważnego zlecenia. Zaproponuj komuś, że wykonasz fajne zdjęcia ze ślubu i wesela, zupełnie za darmo. Ja tak zrobiłem i nie żałuję, ponieważ na kolejne zlecenie, poszedłem już mniej zestresowany.
    Nie wolno bać sie nowych doświadczeń oraz wyzwań.
    Inna sprawa, to to, że Ty musisz znać swoje umiejętności i nie zawalić jakichś kluczowych scen, po prostu musisz wiedzieć jak dobrać ekspozycje w różnych sytuacjach, no ale skoro udzielasz sie na CB, to chyba to potrafisz...
    5D, 2x6D, 16-35/4ISL, 20/1.4A, 24-70/2.8LII, 24-85/3.5-4.5, 50/1.4, 50/1.8STM, 55/1.8, 85/1.8, 135/2L, 200/2.8LII, 70-300 4-5.6II, 100-300/5.6L, 400/5.6L
    600EX-RT, 430EXII, 568EXII
    CX241, i1DisplayPro, L850, SC-P600

  7. #17
    Bywalec Awatar haze
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    40
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Jak by ktoś nie zauważył w pierwszych postach do autorki zwracano się w rodzaju męskim, stąd właśnie całkiem słuszny przytyk namoamo...
    Koleżanka w innym temacie pisała, że jest to jej pierwsza okazja do zdobycia pierwszych szlifów i jako takie je należy postrzegać
    Czasami jedynym wyjściem jest wyjście na piwo
    6D+40D jakieś szkła i jakieś lampy

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Po pierwsze nie jestem On tylko Ona. Po drugie lustrzankę mam od miesiąca na weselu byłam u znajomych i przy okazji zrobiłam kilka fotek. Ciekawe czy Wasze fotki na samym początku były takie super skoro potraficie tu na tym forum tak na prawdę tylko negować i wyśmiewać. Może trochę kultury ? nie podoba się fotka to ok wystarczy napisać a nie wyśmiewać się.

  9. #19
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Sam nie zrozumiałeś to się nie czepiaj. Nie ma znaczenia czy kobieta czy facet robi zdjęcia jeżeli są to gnioty. I tyle.
    A ty napisałeś że robiła je kobieta czyli że co? Przez grzeczność chwalić? To nie Korea Północna. Zdjęcia są liche i tyle. Bez znaczenia czy autor jest kobietą czy facetem.
    Ręce opadają.. co jest z Toba, trothlik??
    Napisałem że kobieta żeby np kolega Polish nie pisał już w rodzaju męskim. W innym temacie tez do niej pisano per On.
    Napisałem że wesele znajomych żeby nie było już debilnych pytań o pieniądze.

    e o t ...

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: [Medzikst25]Pierwszy raz weselnie

    Dziękuję co niektórym za wyrozumiałość. A innych proszę lepiej o nie wypowiadanie się skoro uważają się za najlepszych od samego początku.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •