Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: [dorulka] ISLANDIA

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Cytat Zamieszczone przez dorulka Zobacz posta
    Dziękuje bardzo za cenne uwagi. Postaram się poprawić (się i zdjęcia), ale poczekam z kolejnymi na ... nowy komputer.
    to dzis komputery robia zjecia?

  2. #12

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    to dzis komputery robia zjecia?
    no nie robią, ale trzymają w czeluściach swoich dysków

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    być na Islandii i zrobić tak słabe zdjęcia to trochę wstyd. Widać, że ewidentnie zabrakło statywu i chęci wstawania na wschody słońca i marźnięcia o zachodach. Niestety na obronę autora przemawia to, że na Islandii ciężko trafić dobrą fotograficznie pogodę, więc może to było powodem? Generalnie kierunek dobry, ale troszkę trzeba popracować.
    Pozdrawiam,
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  4. #14

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    być na Islandii i zrobić tak słabe zdjęcia to trochę wstyd. Widać, że ewidentnie zabrakło statywu i chęci wstawania na wschody słońca i marźnięcia o zachodach.
    Kubeł zimnej wody na moją głowę:-) Pewnie zasłużonej w pełni. Przyjmuję z pokorą, aczkolwiek nie żałuję ani jednego straconego zachodu słońca:-) wstyd się przyznać, ale fotografowanie nie było jedynym celem tej podróży, czasem inne rzeczy były o niebo ważniejsze niż jakiekolwiek udane zdjęcie. Aczkolwiek udało mi się spełnić jedno marzenie - widziałam i uwieczniłam zorzę polarną, na początku września. Kryła się przede mną w styczniu, dorwałam ją latem:-)

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    przepraszam, może trochę za ostro, ale po prostu ja jestem zakochany w Islandii i wiem jak te miejsca wyglądają na żywo a jak na fotach i trochę przykro ale jeżeli to nie był wyjazd stricte foto i zdjęcia były cyknięte ad hoc, to kompletnie zmienia mój odbiór, bo w takim kontekście są bardzo dobre. Ja gdybym np. pojechał z wycieczką, to na pewno bym takich nie zrobił, więc szacun. I zazdroszczę zorzy. Mi się to jeszcze nigdy nie udało, ale będę polował dalej
    Pozdrawiam
    ps. jeżeli ktoś potrzebuje porady co gdzie i za ile na ISladnii, to polecam się. Odpowiem na każde pytanie na priv. Myślę nawet o zorganizowaniu jakiegoś workshopu w tym pięknym kraju - pytanie czy byliby chętni?
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  6. #16

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    przepraszam, może trochę za ostro, ale po prostu ja jestem zakochany w Islandii i wiem jak te miejsca wyglądają na żywo a jak na fotach i trochę przykro ale jeżeli to nie był wyjazd stricte foto i zdjęcia były cyknięte ad hoc, to kompletnie zmienia mój odbiór, bo w takim kontekście są bardzo dobre. Ja gdybym np. pojechał z wycieczką, to na pewno bym takich nie zrobił, więc szacun. I zazdroszczę zorzy. Mi się to jeszcze nigdy nie udało, ale będę polował dalej
    Pozdrawiam
    ps. jeżeli ktoś potrzebuje porady co gdzie i za ile na ISladnii, to polecam się. Odpowiem na każde pytanie na priv. Myślę nawet o zorganizowaniu jakiegoś workshopu w tym pięknym kraju - pytanie czy byliby chętni?
    Ostrość sądów rozumiem i wybaczam, bo też uwielbiam to miejsce... Na swe usprawiedliwienie dodam, że w tym roku ciągałam przez te 2 tys km pięcioletni ogon:-) więc postoje i "plenery" uzależnione były od humorów pannicy:-)

    Ale postaram się poprawić i nie wklejać gniotów

    pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Trochę się boje, ale wklejam:-) Zdjęcia z jednodniowego wyjazdu do Landmannalaugar. Proszę o uwagi, postaram się nie strzelić focha na krytykę;-)


    15. Droga do interioru


    16. Interior


    17. W drodze do Landmannalaugar


    18.


    19.


    20.


    21.


    22.


    23.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Na komórce wyglądają świetnie na kompie pamiętam, że pierwszy wrzut był troszke slabszy, ale i tak fajny!
    Ostatni set przypadł mi do gustu najbardziej!
    SONY

  9. #19

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Ostatnia seria dużo lepsza, czuć klimat Islandii.
    ...

  10. #20

    Domyślnie Odp: [dorulka] ISLANDIA

    Dziękuję.

    To teraz kilka zdjęć spod lodowca Vatnajokull

    24. Aurora borealis


    25. I jeszcze jedno ujęcie


    26. Zatoka lodowcowa - mgła była taka, że prawie nie było widać lodowca


    27. ... ale za to bryły lodowe miały piękne kolory


    28. Dla porównania - tak to wyglądało rok temu w maju w pełnym słońcu


    29.


    30. Jeden z jęzorów lodowca

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •