Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

  1. #21

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    A ja nie mogę kupić nic fajnego . Dawno temu (jakieś 40lat) używałem wiecznego pióra chińskiego i chciałem synowi pokazać jak ono wygląda.
    Niestety w sklepie papierniczym to co pokazał mi sprzedawca załamało mnie doszczętnie. Cena przystępna (około 4zł) już daje do myślenia. Wykonanie tandeta i nazwa HERB, a nie jak stare HERO.
    Na pytanie, czy może sprowadzić to podobne do używanych w poprzedniej epoce. Odparł owszem, ale będzie kosztować około 40÷50zł. Po czym pokazał mi na wystawie Parkera za 35 i 55zł.

    I teraz nie wiem, czy żółtki produkują kilka klas tych samych towarów. Czy tylko my sprowadzamy taniochę.
    Ech, kiedyś jak trumny były tańsze i dobrze wykonane, to aż chciało się umrzeć .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    cobalt,poszukaj na allegro
    ja pamiętam takie pióra na małe wkłady plastykowe z atramentem
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #23

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    cobalt,poszukaj na allegro
    ja pamiętam takie pióra na małe wkłady plastykowe z atramentem
    Na Allegro są tylko używane i kiepsko wykonane. Po powrocie do domu postaram się wrzucić zdjęcie, starego, zepsutego pióra. O jakie mi chodzi. mam nadzieję, że jeszcze gdzieś poniewiera się w szufladzie biurka.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Cytat Zamieszczone przez flipflap Zobacz posta
    Lepiej sie czujesz teraz? A ty tak ze wszystkiego taki orzel jestes? Nigdy bledu nie zrobiles? Obciach, to z takiego czegos sie nasmiewac. Sprawdz u siebie interpunkcje. Dla informacji, to taka wiedza o przecinkach i kropkach. Tam sie dowiesz gdzie sie powinno je stawiac i gdzie zaczynac nastepne zdanie. Juz o mozgu nie wspomne ale sam pewnie sie domyslisz.
    Szkoda,uczony kolego ,że nie czytasz dokladnie.
    Ja się pomyliłem i do błędu przyznałem ,ale Ty się skompromitowaleś ,nie zrozumiałeś prostego tekstu ani jego intencji.
    Innym kolegom nie sprawiło to problemu.Nie szkodzi: łaskawie Tobie wybaczam ten głupio-mądry wpis.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  5. #25
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Panowie, bardzo proszę o zaprzestanie wymiany tych uprzejmości .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Kolekcjoner ,fajnie,ze dbasz o poziom, ale powodów do paniki nie widzę ,każdy może mieć słabszy dzień( :Nie siebie mam na mysli).
    Wracając do braku zasilania:
    komputery i kalkulatory nie policzą ,
    a suwak logarytmiczny : TAK.
    Taki nostalgiczny zakup + manual( wtedy takiego słowa na świecie ( u nas) nie było ),
    no no się przecież :zapomniało .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  7. #27

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Sorki. Przepraszam Serdecznie. Nie Doczytalem Ze Odpowiadasz Na Swoj Wlasny Post. Myslalem Ze Ktos Sie Ciebie Czepia Za Taki Drobiazg. Gratuluje Zakupu.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Cytat Zamieszczone przez flipflap Zobacz posta
    Sorki. Przepraszam Serdecznie. Nie Doczytalem Ze Odpowiadasz Na Swoj Wlasny Post. Myslalem Ze Ktos Sie Ciebie Czepia Za Taki Drobiazg. Gratuluje Zakupu.
    Ależ Przyjacielu: nie obrażamy sie o byle co.Miło widzieć ,ze ktoś się przyzanje do błędu.To może być przykładem dla wielu innych wypowiedzi.
    Nie mam urazy.Dziękuję.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 177

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Uff, miałem zaliczenia z elektrotechniki na suwaku. To było obowiązkowe wyposażenie i musiał być odpowiedniej długości, bo wylatywałeś z sali.
    Jeszcze nie było nawet kalkulatora Bolek.
    Ale to dawno było, łza się w oku kręci - tfu, tfu, to ja napisałem ?!?

    P.S. Panowie flipflap i zysk przestańcie sobie słodzić, bo od tych uprzejmości mdło się zrobiło, zwłaszcza od tych WIELKICH liter
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 17-10-2014 o 21:18

  10. #30
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: FAJNĄ rzecz kupiłem :)

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    Wracając do braku zasilania:
    komputery i kalkulatory nie policzą ,
    a suwak logarytmiczny : TAK.
    Taki nostalgiczny zakup + manual( wtedy takiego słowa na świecie ( u nas) nie było ),
    no no się przecież :zapomniało .
    https://dl.dropboxusercontent.com/s/...suwak.jpg?dl=0
    Miałem taki ale dla mnie to już była tylko ciekawostka.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •