Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [Franco_21] Fotografia Koncertowa

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    17

    Domyślnie [Franco_21] Fotografia Koncertowa

    Witajcie.
    Jako że o sprzęt już pytałem i otrzymałem masę cennych porad, teraz przyszła pora na publikacje kilku zdjęć. Na początek jednak będą to zdjęcia jeszcze z nikona Zapraszam do komentowania.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

  2. #2

    Domyślnie Odp: [Franco_21] Fotografia Koncertowa

    Nie wiecie może dlaczego ona zawsze zakłada taki okrutny płaszcz na koncerty?

    No niestety kolego parę razy mikrofon Ci zasłonił główną postać... Musisz uważać na takie rzeczy.
    http://retuszemaleiduze.pl/ - moja skromna strona : )

  3. #3
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [Franco_21] Fotografia Koncertowa

    Cytat Zamieszczone przez TomekBy Zobacz posta
    Nie wiecie może dlaczego ona zawsze zakłada taki okrutny płaszcz na koncerty?
    Bo jest tłusta?
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  4. #4

    Domyślnie Odp: [Franco_21] Fotografia Koncertowa

    Hey... najtrudniejszy zespół do "robienia" ze względu na frontmenkę. Na scenie nie dzieje się kompletnie nic, bo pani stoi i nie wyraża emocji poza grymasami twarzy. Twoje foty są tego przykładem. Co do samych kadrów, to kolega wyżej powiedział o mikrofonie. Druga sprawa obserwuj tło, w tym przypadku jakies fajne flary z tyłu dałyby trochę dynamiki. Ze względu na wspomniane grymasy fociłbym ciąsniej, raczej z tele. I ostania sprawa, jak świecą na czerwono, to odpuść, foty będą trudne do odratowania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •