Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

  1. #1

    Domyślnie gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    j/w
    najtaniej i najpewniej. Nowy.Jeszcze jakby były jakieś raty małe, ale bez też może być. Na allegro są tanie sklepy ok 5600 zł ale czy one są pewne ? O jednym np jest opinia, że się zamawia, ugaduje, a jak się idzie odebrać to gościu mówi, że się kolega pomylił i że trzeba dopłacić. Więc mam mętlik w głowie. Gdzieś czytałem, że ktoś kupuje z programami np adobe i potem je sprzedaje. różne opcje ludzie stosują.

  2. #2

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Najtaniej z pewnego źródła w ceneo masz 5959zł
    Na twoim miejscu nie szukał bym aparatu z dziwnego źródła, prawdopodobnie bez faktury, kto wie czy z gwarancją.

    Jakiś czas temu szukałem smartfona, znalazłem dobrą ofertę na allegro, sprzedawca miał dwie aukcje. Jedna aukcja z niską ceną faktura vat marża, druga aukcja z ceną wyższą niż w popularnych sklepach z fakturą vat
    Kupiłem w x-komie, z pełną polską gwarancją co by się nie stresować przez zaoszczędzone 100-200zł

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2013
    Miasto
    niewielkie
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Zawsze dopytuj czy aparat jest z polskiej dystrybucji (albo chociaz europejskiej) i z gwarancja. Sa sprzedawcy, ktorzy kupuja 6d w Honk-Kongu bo tam jest taniej i odsprzedaja na rynkach europejskich - gwarancja takiego aparatu jest niewazna w Europie.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Jesli stac Cie na ten aparat nie szukaj kilku stowek oszczednosci bo moze sie to pozniej zle skonczyc.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar Adam71
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    53
    Posty
    316

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Polecam Cyfrowe.pl bo sam tam kupowałem i miałem pecha bo był wadliwy ale wymienili mi od reki bez gadania. A nie chciałbym sie bujać po kilka tygodni w razie problemów bo oszczedziłem 200-300 stówy.

  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez janpuzon Zobacz posta
    j/w
    najtaniej i najpewniej. Nowy.Jeszcze jakby były jakieś raty małe, ale bez też może być. Na allegro są tanie sklepy ok 5600 zł ale czy one są pewne ? O jednym np jest opinia, że się zamawia, ugaduje, a jak się idzie odebrać to gościu mówi, że się kolega pomylił i że trzeba dopłacić. Więc mam mętlik w głowie. Gdzieś czytałem, że ktoś kupuje z programami np adobe i potem je sprzedaje. różne opcje ludzie stosują.
    To najlepiej, zamiast pustych słów, napisz o kim, gdzie i kto tak mówi. Niech inni mają ku przestrodze...

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Również dam punkt na cyfrowe, telefonicznie zamówiłem aby sprawdzić nowe body ze szkłami, nie było problemów ani z body ani ze sklepem - pozdrawiam oddział poznański Co do kupowania na allegro i innych dziwnych sklepów, nie polecam przy tak dużej kwocie, ostatnio trafiłem na lewe karty pamięci, zamiast 32gb było 4gb. Sprawa w toku, sklep zamknięty. No ale to było 30zł więc straty akceptowalne.

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2013
    Miasto
    niewielkie
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    "Honk-Kong"... piiii.... Przepraszam, cos slabo obudzony bylem:-)

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    fotozakupy albo cyfrowe
    powodzenia

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    a normalnym sklepie się już nie da?
    w Fotoplusie też kosztuje poniżej 6k

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •