Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

  1. #11

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Jak dużo chcesz zaoszczędzić to USA.
    A jak w PL, to obejrzyj film Miś (scena w sklepie z prasą) .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 256

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez janpuzon Zobacz posta
    j/w
    najtaniej i najpewniej. Nowy.Jeszcze jakby były jakieś raty małe, ale bez też może być.
    W internetowych sklepach specjalizujących się w sprzęcie foto-wideo. Przerabiałem zakupy w Cyfrowe.pl, Proclub, Foto-Plus i nie mam żadnych zastrzeżeń. Te trzy wymienione posiadają również sklepy stacjonarne. Unikaj zakupów w elektromarketach typu RTV EURO AGD, Saturn czy Media Markt bo kupując tam sprzęt nowy, może okazać się że kupujesz używany Kupił w elektromarkecie aparat za 11 tys. zł. Ktoś wcześniej zrobił nim 23 tys. zdjęć!

    Cytat Zamieszczone przez Fotopstryczek Zobacz posta
    Jakiś czas temu szukałem smartfona, znalazłem dobrą ofertę na allegro, sprzedawca miał dwie aukcje. Jedna aukcja z niską ceną faktura vat marża, druga aukcja z ceną wyższą niż w popularnych sklepach z fakturą vat
    Kupiłem w x-komie, z pełną polską gwarancją co by się nie stresować przez zaoszczędzone 100-200zł
    To coś jak u tego gościa Przedmioty użytkownika Darosso - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 23-09-2014 o 19:06

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    W internetowych sklepach specjalizujących się w sprzęcie foto-wideo. Przerabiałem zakupy w Cyfrowe.pl, Proclub, Foto-Plus i nie mam żadnych zastrzeżeń. Te trzy wymienione posiadają również sklepy stacjonarne. Unikaj zakupów w elektromarketach typu RTV EURO AGD, Saturn czy Media Markt bo kupując tam sprzęt nowy, może okazać się że kupujesz używany Kupił w elektromarkecie aparat za 11 tys. zł. Ktoś wcześniej zrobił nim 23 tys. zdjęć!



    To coś jak u tego gościa Przedmioty użytkownika Darosso - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Jeden 3500 fot drugi 20.

  4. #14
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    I ja z tym Panem się kontaktowałem, ale zdecydowałem się na zakup w UK, wczoraj wysłali, dziś o 6 z rana był już w Warszawie, leżał 12 h i wysłali do szczecina, jutro będzie u mnie. Na e-bay'u znalazłem gościa co ma 100% pozytywów na kilka tysięcy komentarzy, specjalizuje się w sprzedaży sprzętu foto od 2007 r. Wystawił wczoraj 4 sztuki 6D body i sprzedały się w 5 h, ja wziąłem ostatnią Koszt z wysyłką 5,5 tys. Gwarancja - gość pisze że oni tak to załatwiają - idę do serwisu canona z gwarancją podbitą przez sklep w UK, powinni przyjąć na podstawie zakupu w UE, jak nie przyjmą to mogę wysłać do UK na ich koszt i tam serwis naprawia albo ... mają umowę w ramach UE i mogę naprawiać za kasę w serwisie w Polsce, wziąć rachunek i sprzedawca zwraca mi kasę z Canona UK za naprawę. Od 2 tygodni kontaktowałem się z różnymi sprzedawcami z UK i DE, ten IMHO jest najrzetelniejszy mimo nie najniższej ceny. Te ogłoszenia z najniższymi cenami załatwiają sprawę tak, że pośredniczą w zakupach w USA. Sprzęt przychodzi wpierw do nich a potem wysyłają np. do Polski, nie piszą tego jasno na aukcjach ale czeka się do 14 dni na aparat. Sklep w którym ja kupiłem wysyła od razu. Jak by co to mogę dać namiary na PRV

    Sprawa zakupu samemu w USA - doliczą Ci cło i Vat. Nie opłaca się, wyjdzie na to samo co zakup w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Sesjusz ; 23-09-2014 o 20:56

  5. #15

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    ostatnio zobaczyłem ofertę rtv euro agd. 5959zł. Dodatkowo raty 0%. Na cyfrowych w takiej samej cenie dorzucają plecak gratis, ale raty są nieopłacalne.

    jakby mi dali w rtv euro - od razu sprawdze migawke - jak bedzie uzywany to go oddam - proste, nie powinno być chyba problemów ze zwrotem, bo przecież kupuje nowy sprzęt a nie używany.

    btw reklamacja canon na 6d ile obejmuje ? 1 rok ?
    z tego co znalazłem nie ma gwarancji na migawke ? czy 100 tys ? widziałem jakieś tasiemcowe wątki na ten temat - powodujące jedynie zamęt.

  6. #16
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    weź laptopa i sprawdź licznik na miejscu po podpięciu do usb
    ...bo jak sprawdzisz w domu to mogą powiedzieć że sam się bawiłeś i natrzepałeś xxx klatek

    link do softu do sprawdzenia :
    https://www.dropbox.com/s/ctizt2h7l1...osmsg.rar?dl=0

  7. #17
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez Sesjusz Zobacz posta
    ...ale zdecydowałem się na zakup w UK, wczoraj wysłali, dziś o 6 z rana był już w Warszawie, leżał 12 h i wysłali do szczecina, jutro będzie u mnie. Na e-bay'u znalazłem gościa co ma 100% pozytywów na kilka tysięcy komentarzy, specjalizuje się w sprzedaży sprzętu foto od 2007 r. Wystawił wczoraj 4 sztuki 6D body i sprzedały się w 5 h, ja wziąłem ostatnią Koszt z wysyłką 5,5 tys. Gwarancja - gość pisze że oni tak to załatwiają - idę do serwisu canona z gwarancją podbitą przez sklep w UK, powinni przyjąć na podstawie zakupu w UE, jak nie przyjmą to mogę wysłać do UK na ich koszt i tam serwis naprawia albo ... mają umowę w ramach UE i mogę naprawiać za kasę w serwisie w Polsce, wziąć rachunek i sprzedawca zwraca mi kasę z Canona UK za naprawę. Od 2 tygodni kontaktowałem się z różnymi sprzedawcami z UK i DE, ten IMHO jest najrzetelniejszy mimo nie najniższej ceny. Te ogłoszenia z najniższymi cenami załatwiają sprawę tak, że pośredniczą w zakupach w USA. Sprzęt przychodzi wpierw do nich a potem wysyłają np. do Polski, nie piszą tego jasno na aukcjach ale czeka się do 14 dni na aparat. Sklep w którym ja kupiłem wysyła od razu. Jak by co to mogę dać namiary na PRV

    Sprawa zakupu samemu w USA - doliczą Ci cło i Vat. Nie opłaca się, wyjdzie na to samo co zakup w Polsce.
    No i jaki jest sens tych kombinacji, ryzyka, przesyłek z drugiego końca świata, skoro na all masz oferty rodzimych sprzedawców w podobnych cenach?
    Widzę, że co niektórzy podchodzą do zakupu aparatu jak pies do jeża. Ja to bym polecił lecieć bezpośrednio do Japonii po aparat - wydzie podobnie, wycieczka w cenie a i pewność, że nikt nie dokona strasznego oszustwa i nie sprzeda aparatu z 20 (słownie - dwudziestoma) klatkami. Przecież tylko w Polsce takie uszusty i niedobre sprzedawce są

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez zoomi Zobacz posta
    weź laptopa i sprawdź licznik na miejscu po podpięciu do usb
    ...bo jak sprawdzisz w domu to mogą powiedzieć że sam się bawiłeś i natrzepałeś xxx klatek

    link do softu do sprawdzenia :
    https://www.dropbox.com/s/ctizt2h7l1...osmsg.rar?dl=0
    O to Tobie dawalem program. Moj link :-)
    Milo spotkac kolege na forum

  9. #19
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    No i jaki jest sens tych kombinacji, ryzyka, przesyłek z drugiego końca świata, skoro na all masz oferty rodzimych sprzedawców w podobnych cenach?
    Dla mnie, osoby prywatnej, 5-6 stówek różnicy to sporo przy nowym body, Unia Europejska to nie koniec świata, wysyłka UPS i w kolejnym dniu już jest w Polsce. Mnie przeraża z kolei mylne wyobrażenie jak wielki, trudny jest świat i jak ciężko to wszystko ogarnąć. Sprawa ma się inaczej, jest mały i kurierzy świetnie sobie z tym radzą Ja nie uważam, że w Polsce ktoś mnie oszuka, patrzę indywidualnie - wolę zaoszczędzone 6 stów dołożyć do obiektywu. Gdyby cena za body była u nas jak w UK to oczywiście, że wolałbym wesprzeć rodzimych sprzedawców ! Jeżeli cena body by była tak niska w Japonii, że opłacałoby się polecieć na wycieczkę, zwiedzić, kupić body, wrócić, zapłacić cło i VAT i jeszcze zaoszczędzić ... no to ba - oczywiście ze bym poleciał ! Patrze na to indywidualnie i bardzo geocentrycznie, to moja kasa, wiele nie zarabiam a niełatwą pracą, staram się ciąć koszta tam gdzie mogę. Jednocześnie wolę nowe niż używane. I jeszcze raz - tu nie chodzi o obawę pojawienia oszustwa przy zakupie w Polsce. Jesteśmy w UE i dano nam możliwość zakupu w innych państwach bez cła.
    Ostatnio edytowane przez Sesjusz ; 24-09-2014 o 10:15

  10. #20
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: gdzie najlepiej kupić canon 6d ?

    Cytat Zamieszczone przez Sesjusz Zobacz posta
    I ja z tym Panem się kontaktowałem, ale zdecydowałem się na zakup w UK, wczoraj wysłali, dziś o 6 z rana był już w Warszawie, leżał 12 h i wysłali do szczecina, jutro będzie u mnie. Na e-bay'u znalazłem gościa co ma 100% pozytywów na kilka tysięcy komentarzy, specjalizuje się w sprzedaży sprzętu foto od 2007 r. Wystawił wczoraj 4 sztuki 6D body i sprzedały się w 5 h, ja wziąłem ostatnią Koszt z wysyłką 5,5 tys. Gwarancja - gość pisze że oni tak to załatwiają - idę do serwisu canona z gwarancją podbitą przez sklep w UK, powinni przyjąć na podstawie zakupu w UE, jak nie przyjmą to mogę wysłać do UK na ich koszt i tam serwis naprawia albo ... mają umowę w ramach UE i mogę naprawiać za kasę w serwisie w Polsce, wziąć rachunek i sprzedawca zwraca mi kasę z Canona UK za naprawę. Od 2 tygodni kontaktowałem się z różnymi sprzedawcami z UK i DE, ten IMHO jest najrzetelniejszy mimo nie najniższej ceny. Te ogłoszenia z najniższymi cenami załatwiają sprawę tak, że pośredniczą w zakupach w USA. Sprzęt przychodzi wpierw do nich a potem wysyłają np. do Polski, nie piszą tego jasno na aukcjach ale czeka się do 14 dni na aparat. Sklep w którym ja kupiłem wysyła od razu. Jak by co to mogę dać namiary na PRV

    Sprawa zakupu samemu w USA - doliczą Ci cło i Vat. Nie opłaca się, wyjdzie na to samo co zakup w Polsce.
    O ja pierniczę! Masakra..

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •