Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: 300D za 3200 zł.

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    No ladnie Stracilem 200 zl przez tydzien...
    Odebrales juz w koncu swojego? Pochwalil bys sie

  2. #12

    Domyślnie

    Oj, sorry
    No wiec sie chwale, aparat z malymi trudnosciami ale w koncu doszedl do mnie, stan niemal idelany, znalazlem tylko 2 milimetrowa ryske na lakierze przy mocowaniu paska po prawej stronie. Ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko denerwuje mnie pomiar swiatla w 300d, jest jakis dziki, albo przeswietla albo niedoswietla, musialem wlaczyc sobie histogram przy podgladzie W nikonie pomiar matrycowy juz w 2000 r swietnie dzialal...

    Co do takich ogolnych odczuc:
    - 300d jest duzy, chociaz dobrze wyprofilowany
    - kit nie jest to kitu
    - b.szybki i pewny af
    - szybko zapisuje na karcie
    - iso 400 porownywalne z iso 100 w nikonie
    - kolko nastaw troche za ciezko dziala (za mocne skoki i czasami przejedzie sie o 2 stopnie)
    - klapka od karty troche skrzypi
    - plastik jest slabo wykonczony (przy tym cross key-u jest to mocno widoczne)
    - nieskonczonosc nie jest na koncu skali ostrosci w kicie
    - brakuje mi informacji o iso w wizjerze

    To chyba tyle, jak cosj jeszcze sobie przypomne to dopisze
    Wasiaware jeszcze nie instalowalem, dam sobie czas zeby poznac aparat.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    - brakuje mi informacji o iso w wizjerze
    Oj nawet nie wiesz jak bardzo . Juz kilka razy z tego powodu robilem zdjecia przy ISO800 w piekny sloneczny dzien Np w zoo. W ptaszarni przelaczylem na 800 i tak juz zostalo. Znajomy ktory ma 10D ma dokladnie ten sam problem - tez pare razy zapomnial przestawic po fotkach w ciemnosciach.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Algier
    Brr... niedawno byłem w sklepie (coś a'la MediaMarkt) i widziałem 300D na "wystawie" - bez obiektywu, bez zatyczki, przymocowany linką do półki (security), świecący gołym lustrem i obmacywany przez wszystkich Aż żal było patrzeć. Po tym widoku nigdy w życiu nie kupię nic "powystawowego".

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Cytat Zamieszczone przez Algier
    Brr... niedawno byłem w sklepie (coś a'la MediaMarkt) i widziałem 300D na "wystawie" - bez obiektywu, bez zatyczki, przymocowany linką do półki (security), świecący gołym lustrem i obmacywany przez wszystkich Aż żal było patrzeć. Po tym widoku nigdy w życiu nie kupię nic "powystawowego".
    są "powystawowe" i "powystawowe"

    wszystko zależy od tego, gdzie i jak był wystawiany

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    są "powystawowe" i "powystawowe"
    wszystko zależy od tego, gdzie i jak był wystawiany
    I od tego, czy sprzedający powie Ci "jak i gdzie". A że od tego może zależec bezpośrednio cena...

  7. #17

    Domyślnie

    No wlasnie zalezy... Np w MM 300d jest za szybka i jak chcialem obejrzec to musialem wolac faceta obslugujacego stanowisko

    Pozdr

    Cytat Zamieszczone przez tpop
    Cytat Zamieszczone przez konradl
    - brakuje mi informacji o iso w wizjerze
    Oj nawet nie wiesz jak bardzo . Juz kilka razy z tego powodu robilem zdjecia przy ISO800 w piekny sloneczny dzien Np w zoo. W ptaszarni przelaczylem na 800 i tak juz zostalo. Znajomy ktory ma 10D ma dokladnie ten sam problem - tez pare razy zapomnial przestawic po fotkach w ciemnosciach.
    Mimo ze 300d uzywam krotko, tez juz mi sie tak przytrafilo...

    Pozdr

  8. #18
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Cytat Zamieszczone przez Algier
    Brr... niedawno byłem w sklepie (coś a'la MediaMarkt) i widziałem 300D na "wystawie" - bez obiektywu, bez zatyczki, przymocowany linką do półki (security), świecący gołym lustrem i obmacywany przez wszystkich Aż żal było patrzeć. Po tym widoku nigdy w życiu nie kupię nic "powystawowego".
    są "powystawowe" i "powystawowe"

    wszystko zależy od tego, gdzie i jak był wystawiany
    Czy sprzedawca ci powie? I czy mu uwierzysz?

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Cytat Zamieszczone przez Algier
    Brr... niedawno byłem w sklepie (coś a'la MediaMarkt) i widziałem 300D na "wystawie" - bez obiektywu, bez zatyczki, przymocowany linką do półki (security), świecący gołym lustrem i obmacywany przez wszystkich Aż żal było patrzeć. Po tym widoku nigdy w życiu nie kupię nic "powystawowego".
    są "powystawowe" i "powystawowe"

    wszystko zależy od tego, gdzie i jak był wystawiany
    Czy sprzedawca ci powie? I czy mu uwierzysz?
    zależy, czy znam sprzedawcę tak kupiłem telewizor w MM i aparat też tak bym kupił, bo w MM stoją one zamknięte w gablotach z założonym obiektywem i nikt ich nie maca, do macania są kompakty

    ale zgadza się, na allegro aparatu tak bym nie kupił oczywiście, trzeba by zrobić niezły wywiad, co się z tymi aparatami działo...

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    zależy, czy znam sprzedawcę tak kupiłem telewizor w MM i aparat też tak bym kupił, bo w MM stoją one zamknięte w gablotach z założonym obiektywem i nikt ich nie maca, do macania są kompakty
    A ja, proszę kolegi, macam lustrzanki w MM i to intensywnie. Ostatnio trzymałem swe łapska na wręczonym przez panią z obsługi 10D, która z profesjonalną usłużnością chciała mi dokręcić do niego obiektyw. Sięgnęła po leżący obok 300D i zaczęła zdejmować kitowca.. Udało mi się ją powstrzymać

    Jak pisałem ostatnio na prfc, polskie sklepy to zazwyczaj wypożyczalnie sprzętu dla obsługi i znajomków. Kupując lustrzankę nie wiesz, ile wesel zrobił nią sympatyczny sprzedawca w wolne łikędy

    R

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •