Cytat Zamieszczone przez sabatar Zobacz posta
Czy ktoś miał możliwość pracy z AF w 7dmk2 w świetle "żółtym" (np. wieczór w pomieszczeniu, sala "bankietowa", miasto wieczorem oświetlone latarniami) i mogłby wypowiedzieć się nt. celności (ostrości) i powtarzalności celności własnie w takich warunkach?
Oraz ew. wypowiedzieć się porównująć pracę z 6d lub innym APSC?...
Czyli interesuje Cię porównanie AF 7D mkII z 6D. Pomimo, że to inna półka sprzętowa. Tu raczej trzeba porównywać AF 7D2 do modelu 1DX (tak przynajmniej twierdzi producent) lub minimum 5D3.
A z innymi APS-C (pod kątem) AF nie ma sensu, bo żaden dotychczasowy aparacik z małą matryca nie miał 65 krzyżykowych punktów.
Oczywiście zawsze można bić pianę i udowadniać wyższość FF w porównaniu z APS-C. Tylko może na dzień dzisiejszy więcej z małej matrycy Canon nie jest już w stanie wycisnąć.
Widzę, że u kolegi @zysk pojawił się pod nickiem Canon 7D2 oprócz 5D3. Może mógłby się z nami podzielić wrażeniami co do pracy AF w tych dwóch aparatach. A może już to zrobi tylko nie zauważyłem .