Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 226

Wątek: valuebasket.pl

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    75

    Domyślnie valuebasket.pl

    Pojawił się w Polsce:

    https://www.valuebasket.pl/pl_PL/contact

    Ceny bardzo zachęcające, darmowa wysyłka.
    Ktoś miał z nimi do czynienia?

  2. #2

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    Faktycznie niektóre ceny są OK. Np Sigma 17-50/2,8 EX OS HSM za 1 208zł. Mam tylko nadzieję, że nie jest to jakiś sprzęt powystawowy ze sklepowych ekspozycji lub poserwisowy.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  3. #3
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    dzialaj na calym swiecie,opinie raczej maja kiepska ,glownie sie ludzie skarza na czas przesylki,nie rzadko trwa pare miesiecy
    to wszystko wyguglalem w 1 minute

  5. #5

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    Witam! Wlasnie odebralam przesylke, wszystko jest OK i nawet karta pamieci 16GB. jako bonus za opóźnienie.Troche mialam nerwów, bo zaraz po dokonaniu przelewu pojawil sie komunikat, że moja dostawa jest wstrzymana. Wszystko trwalo miesiąc, wiec 3 razy dłuzej niż powinno, ale i tak bylo warto, bo aparat pare stowek tanszy niz gdzie indziej. Ale cóż - no risk no fun! juz po starchu i jestem zadowolona!
    Cytat Zamieszczone przez mareqm Zobacz posta
    Pojawił się w Polsce:

    https://www.valuebasket.pl/pl_PL/contact

    Ceny bardzo zachęcające, darmowa wysyłka.
    Ktoś miał z nimi do czynienia?

  6. #6
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    Cytat Zamieszczone przez Jo-Anna Zobacz posta
    Ale cóż - no risk no fun! juz po starchu i jestem zadowolona!
    Mam wrażenie, że całkiem sporo przekrętów zaczynało się od takich w-zasadzie-to-pozytywnych opinii od zeropostowców... Tym bardziej sugeruję omijanie szerokim sikiem parabolicznym :-)
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  7. #7

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    Zakupiony w Valuebasket obiektyw Canona otrzymałem po 11 dniach (7 dni roboczych) czyli o 1 dzień dłużej niż podają w regulaminie. Monitorowanie przesyłki jest całkiem niezłe. Po 2 dniach otrzymałem wiadomość o wysyłce towaru, następnie podali nr. trackingu, a dalej kurier DPD informował mnie o kolejnych miejscach przeładunku (Amsterdam, Best, Polska, Kraków). Obiektyw przyszedł bezpiecznie zapakowany w oryginalnym pudełku, które było owinięte w grubą folię bąbelkową. Nie ma mowy o żadnej podróbce (podrobić można dekielek, akumulatorek, a nie obiektyw). Wszystko nowiutkie, pachnące, made in Japan. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi Valuebasket. Za canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM zapłaciłem przez PayPala 4299zł. Dla porównania w RTVEuroAGD kosztuje 5880zł !!!. Sorry Prezesi, ale nie dołożę się Wam do 150000, miesięcznej pensji ...aaachaaa chaaaa chaaaa .....na Allegro jeden "złodziej" za ten obiektyw chce nawet ponad 6400zł !!!! toż to Rozbój w biały dzień !!! Nie twierdzę, że wszystko co oferuje Valuebasket jest konkurencyjne i tańsze bo tak nie jest, ale cenowo są bardzo elastyczni. Cena towaru, który przestał już być nowością leci na łeb na szyję, a polscy biznesmeni są bardzo niecierpliwi, chcą się nachapać jak najwięcej w jak najkrótszym okresie czasu. Kto głupi niech płaci. Pozdrawiam

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    W takim razie ja jestem głupi ale śpię spokojnie.

  9. #9

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    O mój spokojny sen po zakupie w Valuebasket zadbała firma PayPal przez Program Ochrony Kupujących. Cytat: Jeśli przedmiot kupiony online do Ciebie nie dotarł lub znacząco różni się od opisu, możemy zwrócić Ci pełną kwotę, włącznie z kosztami wysyłki. Ochrona kupujących obejmuje towary zakupione w serwisie eBay lub na innych stronach i opłacone w systemie PayPal. Ochrona obowiązuje też w przypadku płatności dokonanych na stronie PayPal. Czytaj dalej na stronie PayPal.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: valuebasket.pl

    a ile można dorobić na takich pozytywnych komentarzach?
    mam dużo czasu,mogę pisać
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •