Witam wszystkich ponieważ jestem tutaj nowy i mam nadzieje że pomożecie mi w wyborze sprzętu który pomoże mi się z waszym forum utożsamić.

Macałem już troche lusterek, głównie olympusy, canony sony, nie miałem nigdy stycznosci z nikonem o dziwko.

Nadszedł czas by wziąć sie w garsć i kupić sprzęt własny. Ze wszystkich aparatów z którymi miałem stycznośc najbardziej spodobał mi sie canon własnie.

Teraz nieco konkretów, budzet jest skromny bo 650-700zł jako górna granica.
Czasami w tej cenie na allegro widuje 450D czy 1000D. Które są nowszymi konstrukcjami a mimo wszystko kosztuja podobnie jak starsi bracia- dlaczego?
Podobały mi się bardzo zdjęcia wykonane Canonem 1000D, te z 350ki nieco mniej. Wydaje mi się że to zasługa procesora. Wiec dlatego skłaniam sie ku 450/1000D. Zestawy które są obecnie na allegro nadaja się do czegokolwiek?
Ewentualnie jaka alternatywa dla dwóch podanych wyżej? Zaznaczam że chciałbym komplet z obiektywem, na początek moze być KIT. Jeśli wciągnie mnie to tak jak mi się wydaje to myslę ze i nowe słoiki się pojawią.

Pozdrawiam serdecznie.