Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: 6d + ? + ? (zestaw do wywiadów)

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: 6d + ? + ? (zestaw do wywiadów)

    Cytat Zamieszczone przez yatamay Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Mam dwa pytania dotyczące filmowania, a w sumie rejestracji dźwięku.


    W jaki sposób sprawdzać, czy dźwięk dobrze się nagrywa w trakcie? Aparat nie ma wejścia na słuchawki.

    Druga sprawa - jaki mikroport z odbiornikiem polecicie. Wiem denerwujące wymagania - niedrogi i dobry (wiem, że mimo wszystko są takie
    ja nie wiem czy pomysl z mikroportem jest rzeczywiscie dobry?
    chcesz wyjscie podloczyc do aparatu?

    jednak pojawiaja sie szumy w zaleznosci od jakosci przekazu sygnalu i jest to klopotliwe.
    nie wystarczy w miejscu ustawienia mikrofonu ustawic recorder ?

    I pozniej zsynchronizowac ?

    dziwiek obrabia sie tak samo jak raw-y.

    uzywalem wiele roznych recorderow .
    H1 wprawdzie tani , ale daje slaby dzwiek ( nie bede pisal co dokladnie ) ale ma wade - jest b czuly na najmniejszy dotyk , czy wiatr.
    I w praktyce powazana wada - mala wytrzymalosc baterii.

    z tanich sprawdzil mi sie znakomicie olympus LS-5. Pewnie juz nie produkowany , jest nastepca , warto sprawdzic.

    mozna nagrywac z reki , obudowa malo czula na wiatr ( pisze obudowa , nie sam kapsula) i duza wydajnosc baterii - dobrych pare godzin nagran .

    na pierwsze pytanie nie odpowiem.

  2. #12
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: 6d + ? + ? (zestaw do wywiadów)

    w pełni potwierdzam opinię poprzednika: zoom h1 to shit jakich mało ci którzy go tu polecają najwyraźniej nigdy go nie mieli w dłoni. ani nie testowali. Tak szybko jak to to kupiłem - tak szybko oddałem i kupiłem w to miejsce bardzo niedocenianego w Polsce a rewelacyjnego Olympusa LS którego do h1 w ogóle porównać się nie da bo to zupełnie inna półka jakościowa a więcej i obszerniej na temat h1 vs ls5 naklawiaturzyłem w tym wątku:
    Forum Wideo - Zobacz wątek - Zoom H1 - lekkie roczarowanie
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  3. #13
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: 6d + ? + ? (zestaw do wywiadów)

    Zamiast zooma H1 polecam Tascam dr-05. Solidniej wykonany, nie trzeszczy w rękach jak zoom no i ma phantom power na jacku. A cena praktycznie ta sama.
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •