Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Wątek: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

  1. #121
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Ale masz Bosha niemieckiego, polskiego, tureckiego czy chińskiego?
    Nie wiem jakiej jest produkcji. Ale z tych najtańszych więc raczej nie niemiecki.

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Poza tym pralki robione 12 lat temu a teraz to co innego. Ta sama firma może robić model przyzwoity (i naprawiany) jak i nienaprawialny (bo wszystko jest np. modułem).
    To niestety prawda.

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Sugerowanie się marką juz dawno nie ma sensu (nawet Miele nie można być juz 100% pewnym).
    W pewnym zakresie ma - są marki, które produkują tylko nienaprawialne pralki i ja osobiście te skreślam od razu.

  2. #122
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Nie wiem jakiej jest produkcji. Ale z tych najtańszych więc raczej nie niemiecki.


    To niestety prawda.


    W pewnym zakresie ma - są marki, które produkują tylko nienaprawialne pralki i ja osobiście te skreślam od razu.
    Tak ale każdy model musisz weryfikować - najlepiej przez dzwonienie do serwisu i liczenie, że trafisz na kogoś kto jest kompetentny i zechce mu się powiedzieć. To się wszystko zmienia więc na marki nie ma co patrzeć. Do tego dochodzi też cena części, które czasem kosztują więcej niż 50% nowej. Pralki jeszcze są i tak w dobrej sytuacji bo są najmniej złożone i najczęciej wszystko rozbija się o to czy zbiornik klejony czy nie i czy daje się wymienić łożyska.

  3. #123
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

    Kupiłeś juz te pralkę? W saturnie jeszcze jutro masz fajne zniżki

  4. #124
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Pralka kaput, co kupić do 1500 zł ?

    3 lata minęły a pralka pracuje jakby była nowa. Naprawdę jestem zadowolony z zakupu i polecam sprzęt jakiejkolwiek firmy ale z jak najdłuższą gwarancją (ja mam na 5 lat bez żadnej dopłaty). Ze środków piorących szczerze mogę polecić kapsułki Ariel 3w1. Naprawdę rewelacja !!! Dozownik zawsze czysty, żadnych zacieków ani 'niedopłukań' po proszku (szczególnie na spodniach) czy zero stresu z dozowaniem proszku czy płynu. Naprawdę, idealny wynalazek dla faceta. Oczywiście kupuje tylko w promocjach po ok 0,83/szt
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •