Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 209

Wątek: Nowe DPP

  1. #181
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Taa obciach ,bo za free -) Ja powiesz ,że masz profesjonalny LR za 600zl to odrazu jesteś gość i znaczy się photograher hehe

  2. #182
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Dobczyce, Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    317

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    w starszej wersji DPP (nie obsługuje RAW z Canon 5D mark IV, Canon 1Dx mark II)jest taka funkcja - Adjustment - Tone Curve Assist - Standard i Adjustment - Tone Curve Assist - High - nie mogę tego znaleźć w najnowszej wersji DPP - czy nie ma czy nie wiem gdzie?

  3. #183
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Ściągnąłem sobie nową wersję żeby zobaczyć jak działają korekty lokalne. Nie sądziłem, że to kiedyś wprowadzą. Bardzo szybko jednak zrezygnowałem
    Ten program w sumie bardzo dobrze oddaje podejście naszej ukochanej firmy. Udoskonalenia, nowe funkcjonalności itd. są dawkowane powoli. Jak już się pojawią to wiesz, że to będzie działać tak jak trzeba dopiero za kilka wersji

    Mimo wszystko nie narzekam. To program darmowy i dla amatora często w zupełności wystarczający. W DPP ciągle lubię robić selekcję, bo rawy ładują się bardzo szybko. Z dużego sentymentu czasem coś obrobię. Jednak traktuję go trochę jak stara kasetę z ulubionym albumem. Niby wiem, że to już dawno jest na spotify, ale czasem fajnie trochę powspominać
    Miłego dnia
    moja www

  4. #184
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 041

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Lokalne korekty to jakiś bezsens działają jakby na obrazie jpg, a nie na raw. Zatem nie ma mowy o szczegółach o szczegołach w przepaleniach. Ale i tak mi jest szybciej wygenerować dwa jpg i i połączyć jest akcją w PS, niż rzeźbić w ACR.

  5. #185
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Lokalne korekty to jakiś bezsens działają jakby na obrazie jpg, a nie na raw. Zatem nie ma mowy o szczegółach o szczegołach w przepaleniach. Ale i tak mi jest szybciej wygenerować dwa jpg i i połączyć jest akcją w PS, niż rzeźbić w ACR.
    To prawda. Też często tak robiłem, ale przy większej ilości plików lepiej przejść na dojrzały program. W C1 w tej chwili działa to idealnie. Kolory choć trochę inne to pliki wykręcają się wyśmienicie. No ale tu rozmawiamy o dpp.
    Miłego dnia
    moja www

  6. #186
    Początki nałogu Awatar kulek855
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    326

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta

    Mimo wszystko nie narzekam. To program darmowy i dla amatora często w zupełności wystarczający.
    Oglądałem zdjęcia ślubne robione przez fotografa - nie amatora, obrabiane w DPP i powiem, że niejeden super profesjonalista wysiadłby przy jego technice i warsztacie.
    Ostatnio edytowane przez kulek855 ; 26-06-2018 o 10:39

  7. #187
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Wierzę. Tylko, że zamiast spędzić nad zdjęciem 1-5 min siedzimy 15-20.
    Cytat Zamieszczone przez kulek855 Zobacz posta
    Oglądałem zdjęcia ślubne robione przez fotografa - nie amatora, obrabiane w DPP i powiem, że niejeden super profesjonalista wysiadłby przy jego technice i warsztacie.
    Miłego dnia
    moja www

  8. #188

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    witam, mam problem tj. ostatnio zawiesił się program co skutkowało restartem komputera, następnie na szybko coś potwierdziłem przy ponownym włączeniu programu i od tego momentu program przestał przetwarzać zdjęcia (z RAW do TIF). Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem ale program nadal nie przetwarza zdjęć. Przy wyłączaniu pustego okna przetwarzania ukazuje się info o braku wczytania instrukcji.

  9. #189
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 021

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Opisz jak realizujesz przetwarzanie do TIFF i wrzuć printscreena tego błędu.
    1DX + 50L

  10. #190
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 041

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Wraz z nowym systemem EOS R - Canon przedstawia nowe oprogramowanie DPP Express
    https://cweb.canon.jp/eos/software/dpp-express.html

    Nie wiem czy to tylko dodatkowe na Ipody i PC, czy nowy soft zastępujący DPP


Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •