Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 209

Wątek: Nowe DPP

  1. #131
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    u mnie pobieranie z tych stron nie działa okienka bez treści, przyciski bez napisów, a na koniec instrukcja - jak jest potrzebna instrukcja pobierania to znaczy że strona jest maksymalne spi.......

    --- Kolejny post ---

    kaspersky chroni mnie przed stroną canona ale to oznacza tylko jedno strona dziwacznie zrobiona
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  2. #132
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Właśnie apgrejduję z wersji 3.14. Cwaniacy każą podać SN przed ściągnięciem pliku. Dalej nie jest wspierana stara piątka co dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe.

    No i już. Totalnie inny dizajn niż wersja 3. Czy ja miałem zwidy czy też wersja 3 wspierała starą 5D? W nowej wersji próba otworzenia RAWa z 5D kończy się tym, że jest ch..., **** i kamieni kupa.
    Tak sobie dobrą zmianę zrobiłem...
    Ostatnio edytowane przez aptur ; 02-04-2016 o 13:32

  3. #133
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Właśnie apgrejduję z wersji 3.14. Cwaniacy każą podać SN przed ściągnięciem pliku. Dalej nie jest wspierana stara piątka co dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe.

    No i już. Totalnie inny dizajn niż wersja 3. Czy ja miałem zwidy czy też wersja 3 wspierała starą 5D? W nowej wersji próba otworzenia RAWa z 5D kończy się tym, że jest ch..., **** i kamieni kupa.
    Tak sobie dobrą zmianę zrobiłem...
    czas już zezłomować stare modele - nie używam dpp oprogramowanie jest nienajgorsze, a za darmo to już naprawdę super ale ma tragiczny interfejs użytkownika, ja pobieram pobawię się chwile coś tam porównam i wracam do C1 - polecam - interfejs też nie jest najwyższych lotów ale w porównaniu z dpp to kosmos (mam na myśli interfejs) i na pewno wspiera 5D - ściągnij demo zrób jakieś zdjęcie które już robiłeś czym innym - jak nie zobaczysz różnicy to po prostu zapomnij. ja jak potrzebuję wywołać coś po canonowemu na próbę lub do porównania to wywołuję w aparacie
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 02-04-2016 o 13:44
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  4. #134
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    czas już zezłomować stare modele
    Zezłomować stare 5D? Nigdy! To jedna z najlepszych puszek FF Canona.

  5. #135
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 053

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Zezłomować stare 5D? Nigdy! To jedna z najlepszych puszek FF Canona.
    No właśnie.
    Jest nadzieja skoro dali do dpp 4xxx - 500D puszkę z 2009 r, to może już nie długo będzie 5D.
    Dla mnie to porażka Canona, że tak hucznie obchodzili 10 lecie serii 5D, a nie dali obsługi jego w nowym Dpp.

  6. #136
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 053

    Domyślnie Odp: Nowe DPP 4.5.0 - do 5DI - nadal DPP 3.15.0

    Ze strony Canon Azja - można już pobrać nowe DPP z funkcja dual pixels do Canona EOS 5DIV.
    Digital Photo Professional 4.5.0 for Windows

    Niestety mimo ładnych reklam Canona o historii serii EOS 5D -
    zapomniano o modelu I, od którego się wszystko zaczęło i nowe oprogramowanie DPP 4.x.x - go nei obsługuje.

  7. #137
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Na szczęście można zainstalować najnowszą wersję pozostawiając wersję 3.x obsługującą 5D. Choć przyznaję, że to iż najnowsza edycja nie obsługuje 5D to wciąż skandal.

  8. #138
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    to taka forma nacisku na klienta by wymienił sprzęt na nowszy
    miałem I wersje iPoda i teraz praktycznie każdy świeży soft pokazuje ze chce nowszy system, a tego nie da się zrobić
    ergo musisz kupić iPoda z nowym softem, ale oczywiście nikt nikogo pod bronią do niczego nie zmusza
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  9. #139
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Nowe DPP 4.5.0 - do 5DI - nadal DPP 3.15.0

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    zapomniano o modelu I, od którego się wszystko zaczęło i nowe oprogramowanie DPP 4.x.x - go nei obsługuje.
    I raczej już tak zostanie.

  10. #140
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Nowy Sacz
    Wiek
    54
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: Nowe DPP

    Nie wiem co zrobić mam zinstalowane DPP4 i gdy instaluje DPP 4.5 ciągle pokazuje mi że instaluje DPP4 nie pomaga odinstalowanie.

Strona 14 z 21 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •