Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    dokładnie, teraz pytanie co dalej? macie jakieś sprawdzone/niedrogie serwisy z możliwością np. udostepniania zdjęć klientom? (przez link, lub hasło)
    Wetransfer - niestety to tylko transfer.

    Zostaje jeszcze google drive.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    dokładnie, teraz pytanie co dalej? macie jakieś sprawdzone/niedrogie serwisy z możliwością np. udostepniania zdjęć klientom? (przez link, lub hasło)
    mega.nz

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 021

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Zaplacilem flickrowi i mam spokoj. 500px troche taniej ale nie chcialo mi sie migrowac wszystkiego.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #14
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Wracając do tematu. Wczoraj trafiłem przypadkiem na Canon Image Gateway. Z tego co doczytałem jest 10 GB do dyspozycji. Korzysta ktoś z tego?

  5. #15

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Ja dla odmiany zapłaciłem 500px ale jak wróce do domu to sprawdzę tą stronkę Canona.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Korzysta ktoś z tego?
    jesli dobrze zrozumiałem to ma działac do marca... a może C szykuje jakąś nową/miłą niepodzianke w temacie "chmury" zwijajac istniejace serwisy?????
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  7. #17
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    jeśli dobrze zrozumiałem to ma działać do marca... a może C szykuje jakąś nową/miłą niepodzianke w temacie "chmury" zwijajac istniejace serwisy?????
    Byłoby miło.
    A jakie macie inne propozycje. Myślałem nad zdjęciami google ale nie lubię się z linią czasu, wolałbym synchronizację katalogów jako albumów.
    Zależałoby mi właśnie na tych folderach i za hasłowanych albumach. Wszystkie foty do netu pomniejszone.

  8. #18
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Jak od marca?
    Właśnie zrobiłem upload zdjęć, utworzyłem album i udostępniłem Rodzinie.
    Mam Canon ID i przez to wszedłem

    Jest nawet apka do tego
    https://play.google.com/store/apps/d...AGEGATEWAY.opa
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 02-01-2020 o 20:16

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?


  10. #20
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Canon prezentuje platformę irista – miejsce, gdzie żyją zdjęcia?

    Takie dziś info dostałem na maila w sprawie Canon Image Gateway:

    We are pleased to inform you that in March 2020, Canon will substantially revamp its existing CANON iMAGE GATEWAY online photography service, strengthen its connectivity and compatibility with products and other services, and provide services to help customers manage and use their images.

    The revamped service will have a new name and improved functions – we will share further details with you in February 2020. To make way for this service, we will close the current CANON iMAGE GATEWAY service in mid March 2020 and later that month all of your image files and albums will be available for access with the upgraded service, so that you can experience the new benefits it will provide.

    We would like to thank you for your continued support - we’re excited to show you a new future and enhanced imaging experience with Canon.


    ●End of Service date for CANON iMAGE GATEWAY:
    Scheduled date:
    Mid March 2020


    ●Start of the upgraded service:
    Scheduled date:
    Late March 2020
    Detailed information on the upgraded service and how to use it will be announced in February 2020.


    ●Cautionary points during the service transition period:
    Please be aware that you will not have access to your account and its data during the service transition period from mid March to late March 2020.

    During the service transition period, the web service image transmission function on our Wi-Fi enabled cameras will be disabled. After the launch of the upgraded service, once you accept the new Terms of Use and reset the transmission function, it will be available again. Detailed information on how to reset the web service image transmission function in the upgraded service will be announced in February 2020.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •