Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109

Wątek: [Yavanna] Psia galeria

  1. #101
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    No teraz mi głupio . Może to przeze mnie ? .Oceniłem fotki subiektywnie i wymieniałem poglądy ,jedne się podobały inne nie.
    Ale moje fotki też jedne były chwalone ,inne zjechane do zera.Ale to nie powód aby się poddać ,jak się lubi fotografować .
    Ależ się rozczuliłem .....
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  2. #102
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Rzadko czytam komentarze w galeriach użytkowników, szczerze powiedziawszy. Zaglądnąłem ze względu na zgłoszenie wątku do usunięcia i mam zgryz co z tym fantem zrobić.
    W zasadzie zdjęcia użytkownika należą do niego samego i na życzenie kasujemy wątki ze zdjęciami, ale mam wątpliwości co do powodu.
    Niech ktoś mądrzejszy ode mnie zadecyduje ;-)
    Trochę szkoda usuwać bo zdjęcia dobre są, jak dla mnie zwłaszcza te pozowane.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  3. #103
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    ...
    Radosny pies dynamiczny jest :...spocony,...
    W którym miejscu i jak to pokazać na fotografii?
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

  4. #104
    Dopiero zaczyna Awatar Szymek
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Płock
    Wiek
    30
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Bardzo fajne zdjęcia, ale nie leży mi obróbka, ociepliłbym troche :P

  5. #105
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Zdjęcia bardzo ładne, szkoda ich usuwać.
    A posty Zysk-a, to zwykłe trolowanie. Autorka wyraźnie zaznaczyła w jakim kierunku zmierza i co chce osiągnąć, a ten ciągle swoje... Jakby na krucjacie był.

  6. #106
    Dopiero zaczyna Awatar vik
    Dołączył
    Jul 2015
    Miasto
    Legnica
    Wiek
    26
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Zdjęcie numer 44 i 47 są świetne. Piesek wygląda bardzo uroczo, ładnie się wkomponował w te fioletowe kwiatki (?). Nie mam się do czego doczepić, tym bardziej, że jest to zwierze. Ciężko jest uchwycić na prawdę bardzo dobre zdjęcie psu, który wiadomo - nie człowiek i nie będzie stał i Ci pozował. Dużo zdjęć jest wykonanych w ruchu, a mimo tego prezentują się dobrze, nie są zbyt rozmazane, kadry całkiem dobre. Co do obróbki, jest dobra Także, nie usuwaj galerii, bo szkoda marnować całą Twoją pracę. Ja czekam na nowości, a krytykę od innych nie przyjmuj poważnie, traktuj jako motywację. Pomyśl sobie czasami "Krytykują mnie, ciekawe jakie zdjęcia robią sami". Pozdraawiam i owocnej pracy

  7. #107
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Cytat Zamieszczone przez ts- Zobacz posta
    A posty Zysk-a, to zwykłe trolowanie. Autorka wyraźnie zaznaczyła w jakim kierunku zmierza i co chce osiągnąć, a ten ciągle swoje... Jakby na krucjacie był
    Odpimpaj się ,uprzejmie proszę .Możesz sie przypimpać jak pokażesz swoje dzieła fotograficzne.
    Ktoś ocenia moje fotki ,ja oceniam inne fotki.Czego nie rozumiesz w tych prostych zależnościach?
    Ostatnio edytowane przez zysk ; 04-11-2015 o 19:34
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  8. #108
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    No proszę, wątek jeszcze istnieje i nawet się kilku nowych komentarzy doczekał.

    Z tej okazji nowa modelka - Dream.

    48.

    49.

    50.

    51. Żeby nie było, border spotkanie przeżył.

    52. I na koniec jesienny portrecik.

  9. #109
    Początki nałogu Awatar biodar
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: [Yavanna] Psia galeria

    Zdjęcia baaardzo fajne, choć nie przepadam za psami. Ten kudłaty czarno/biały jest jednak bardzo fotogeniczny. Najładniejsze fotki jak dla mnie to w ruchu, szczególnie w tych wrzosach. Najsłabsza imo fotka to jak dwa psy leżą i gryzą chyba piłkę - jakiś taki kadr od góry, trochę chaosu. Ostatnia fotka nr 52 jakby leciutko za miękka i na małej GO nosek się nie zmieścił. Ogólnie galeria bdb - widać mnóstwo serca i zaangażowania.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •