Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 148

Wątek: [BATTLE] Nemeo vs Kubaman (bitwa zakończona)

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    cześć

    zjawiam się spóźnony ale gotowy

    szczerze mówiąc, to jestem na spalonej pozycji, ale cóż - trochę pokory mi nie zaszkodzi, trzeba umieć również przegrywać, a pewno i tak się czegoś nauczę.

    Podejmuję więc rękawicę Nemeo !

    Bardzo tylko proszę o zapodanie jakiegoś ciekawego tematu, który da nam równe szanse do stawania w szranki (np. nie chcę brać udziału w fotografii poszukiwaczy bursztyny nad Bałtykiem ).

    Proponuję nieśmiało temat ptasi, ogólnie dostępny - np. wróble albo gołębie. Sprawa niby oczywista, a jednocześnie najtrudniejsza
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    Właśnie ustaliliśmy temat.

    TEMAT POJEDYNKU - PTAKI.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar SimOn!
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    3Miasto
    Wiek
    42
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeo
    Właśnie ustaliliśmy temat.

    TEMAT POJEDYNKU - PTAKI.
    Ptaki powiadasz... (szkoda ze nie zdjecia ptakow) no to moze byc ciekawie no nie moglem sie powstrzymac ....:-P
    podpis...

  4. #14
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    No to czekamy
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    OK, ja tylko czekam na ustalenie warunków - a ponieważ to nie ja wyzywałem na pojedynek, liczę na ciebie Nemeo.

    temat trzeba zawęzić, lub choćby nadać kontekst - bo inaczej nikt tego racjonalnie nie porówna. Do tego od kiedy liczymy czas i kto pierwszy publikuje. Ewentualnie cy dopuszczamy rozgrzewkę w postaci publikacji konkurencyjnych zdjęć przed upływem terminu (te się nie liczą tylko podgrzewają atmosferę).

    acha - i nie wiem czy się nie mylę, ale ja zrozumiałem, że to musza być nowe zdjęcia zrobione pomiędzy wyzwaniem na pojedynek a terminem publikacji ankiety.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar pazurek
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 294

    Domyślnie

    No wlasnie to jest to o czym pisalem ja i bonk, troche dziwnie jest samemu sobie ustalac reguly gry, kazdy bedzie kombinowal tak zeby mu bylo najprosciej (najkorzystniej). Z jednej strony fajnie byloby jakby reguly ustalil ktos z zewnatrz (moze ankieta ), z drugiej wyzywajacy/wyzywani musieliby miec jakiekolwiek szanse...

    Kuba: co do tego kto pierwszy ma wystawic swoje foty, to mysle ze najrozsadniej bedzie zrobic to jednoczesnie np. poprosic jednego z moderatorow zeby to zrobil i wyslac je do niego - wtedy nikt nie bedzie pokrzywdzony.

    PS. przypomnial mi sie konkurs ze zlotu w Krakowie (Venio sie zalozyl?) - trzeba bylo sfotografowac wrobla w locie czy to dostatecznie dobre "zawezenie tematu" pojedynku?

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pazurek
    Kuba: co do tego kto pierwszy ma wystawic swoje foty, to mysle ze najrozsadniej bedzie zrobic to jednoczesnie np. poprosic jednego z moderatorow zeby to zrobil i wyslac je do niego - wtedy nikt nie bedzie pokrzywdzony.
    Bardzo słuszna koncepcja. Byle tym moderatorem nie był Kuba
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pazurek
    PS. przypomnial mi sie konkurs ze zlotu w Krakowie (Venio sie zalozyl?) - trzeba bylo sfotografowac wrobla w locie czy to dostatecznie dobre "zawezenie tematu" pojedynku?
    Buehehe ta przypominam sobie to wtedy ustrzeliłem jakiegos wrobla giganta przez ta nasza LUNETE 1300mm

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    acha - i nie wiem czy się nie mylę, ale ja zrozumiałem, że to musza być nowe zdjęcia zrobione pomiędzy wyzwaniem na pojedynek a terminem publikacji ankiety.
    Nigdzie nie jest napisane, że muszą być nowe,

    http://canon-board.info/showthread.php?t=9489&page=3


    Cytat:
    Napisał Jac
    to juz chyba trzeba zostawic tym coi sie pojedynkuja... ale IMHO powinno sie walczyc nowymi zdjeciami.. ale nie koniecznie
    Moim zdaniem najważnijsze jest aby walczyć swoimi zdjęciami - trudno będzie kogos zmusic aby w tydzień zrobił dobre zdjecie jeśli np nie ma czasu. A to ma być przedewszystkim zabawa. Oczywiscie najfajniej by było gdyby zdjecia te byly robione specjalnie pod bitwe.
    postaram się zrobić coś nowego, ale patrząc za okno na pogodę to widzę że będzie ciężko. / co innego np. od początku maja gdy pogoda będzie wyklarowana to jestem za tym aby umieszczać tylko i wyłącznie nowe fotki.

    Kuba: co do tego kto pierwszy ma wystawic swoje foty, to mysle ze najrozsadniej bedzie zrobic to jednoczesnie np. poprosic jednego z moderatorow zeby to zrobil i wyslac je do niego - wtedy nikt nie bedzie pokrzywdzony.
    Jestem jak najbardziej za.

    OK, ja tylko czekam na ustalenie warunków - a ponieważ to nie ja wyzywałem na pojedynek, liczę na ciebie Nemeo.
    Odezwię się do Ciebie w najbliższym czasie na priva /sorry ale nawał pracy/.
    Ostatnio edytowane przez Nemeo ; 29-03-2006 o 10:13

  10. #20
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Ustalcie miedzy soba czy chcecie walczyc na nowe czy stare zjdecia - regulamin jest tak napisany aby nie bylo to jednoznazczne. Wszystko zależy od was - tylko jeśli macie zamiar sie w to bawic to zrobcie to bo inaczej bede musial codziennie wycinac z tego watku dyskusje innych userów

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •