Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [MarcinoŁódź] Z Łodzi

  1. #11
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: Z Łodzi

    Cytat Zamieszczone przez bucefal14 Zobacz posta
    bo Łódź jest szaro-bura i nudna...
    no chyba Ty...

  2. #12
    Początki nałogu Awatar tomphoto
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    51°45'23 19°25'49
    Posty
    414

    Domyślnie Odp: Z Łodzi

    co to za stare fotografie , rtsiak stać cie na więcej, pogrzeb no tam w tym swoim archiwum łódzkim.
    Zrób reportaż z rozkopanego tego skrzyżowania, może wyjdzie ciekawiej.
    Chyba że może coś z limanki, lutomierskiej.. zrobisz, podwórka i dzieciaki.
    http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

  3. #13
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [MarcinoŁódź] Z Łodzi

    widze ze wcielo post

    wg ciebie Łódź to tylko rozkopane ulice, zafajdana limanka i lutomierska? troche przykro musi wygladac swiat z twojej perspektywy....

  4. #14

    Domyślnie Odp: [MarcinoŁódź] Z Łodzi

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    widze ze wcielo post

    wg ciebie Łódź to tylko rozkopane ulice, zafajdana limanka i lutomierska? troche przykro musi wygladac swiat z twojej perspektywy....
    \

    Jeżdze do Łodzi raczej mało , mimo ,że pochodzi z niej moja rodzina. Od 29 lat jak żyje , Łódź wygląda podobnie , szaro , może nie brudno ale rozgardiasz jest i oczywiście wszedzie rozkopane. Możesz sę nie zgadzać ale po prostu koledzy akceptują świat jakim jest a to Ty próbujesz je podkolorować ale niestety w swoich zdjęciahc pokazujesz odwrotnośc tego co masz w głowie. Nie staraj sie pokazać Łodzi jako wyblakłe PRLowskie obrazy. Wiecej kontrastu by sie przydało ale ja jestem na prawde zielony jeszcze w fotografii wiec może bierz nauki od "starszych " kolegów . PS to mój pierwszy post tutaj wiec dzień dobry koleżanki i koledzy.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    widze ze wcielo post

    wg ciebie Łódź to tylko rozkopane ulice, zafajdana limanka i lutomierska? troche przykro musi wygladac swiat z twojej perspektywy....
    \

    Jeżdze do Łodzi raczej mało , mimo ,że pochodzi z niej moja rodzina. Od 29 lat jak żyje , Łódź wygląda podobnie , szaro , może nie brudno ale rozgardiasz jest i oczywiście wszedzie rozkopane. Możesz sę nie zgadzać ale po prostu koledzy akceptują świat jakim jest a to Ty próbujesz je podkolorować ale niestety w swoich zdjęciahc pokazujesz odwrotnośc tego co masz w głowie. Nie staraj sie pokazać Łodzi jako wyblakłe PRLowskie obrazy. Wiecej kontrastu by sie przydało ale ja jestem na prawde zielony jeszcze w fotografii wiec może bierz nauki od "starszych " kolegów . PS to mój pierwszy post tutaj wiec dzień dobry koleżanki i koledzy.

  5. #15
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [MarcinoŁódź] Z Łodzi

    ja osobiscie nie zajmuje sie streetem tylko od czasu do czasu przy okazji strzele cos pod ten desen od tak... jezdzac po calej Polsce od pary dobrych lat wszedzie jest tak samo, wszystko rozkopane, a jak juz zrobione to jest mega burdel syf korki itd... i tak narzekac na wszystko wszedzie mozna w kolko, nie staram sie niczego koloryzowac tylko wole patrzec na pozytywy niz ciagle lazic ze spuszczonym nosem i marudzic jak wiekszosc spoleczenstwa...

    wiecej kontrastu gdzie ? odnosisz sie do zdjec z mojego bloga podlinkowanego pod postami czy do zdjec z tego tematu ktore nie sa moje :P ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •