Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 - Pomysl na FILM i relację zdjęciową

  1. #1
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 - Pomysl na FILM i relację zdjęciową

    Kochani,

    w tym roku z uwagi na mocne cięcia dofinansowań sponsorskich nie mamy funduszy na dedykowaną osobę kręcącą relację filmową ze zlotu.

    Jednak wpadłem na pomysł, że zdobyłbym fundusze na montaż/postprodukcję filmu z materiału, który nakręcilibyśmy amatorsko podczas zlotu. Co o tym myślicie? Macie chęci filmować trochę? Czy zostajemy przy zdjęciach?

    Zobowiązałbym się wymyślić teraz w 2 dni jakiś prosty scenariusz/fabułę aby naprowadzić was na robienie scen filmowych i/lub zdjęć a później z tego stworzylibyśmy jakąś historię .
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  2. #2
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 - Pomysl na FILM i relację zdjęciową

    Ja doswiadczenia z filmowaniem nie mam zadnego ale chetnie bym sie podjal zrobienia zdjec backstage z prowadzonych zajec, spotkan wieczornych itp. Po zakonczeniu zlotu zdjecia udostepnie (moze sie przydadza do filmu jesli taki powstanie)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •