Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

  1. #11

    Domyślnie Odp: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

    Cytat Zamieszczone przez obcy21 Zobacz posta
    zdjęcia w plikach 1000px po długości + duży znak wodny z sensownym kryciem aby nie zasłaniać szczegółów....
    + dla dodatkowego bezpieczeństwa wpakować to w PDF-a
    Chyba nie doceniasz pomysłowości ludzi 1000px to stanowczo za dużo, w 300dpi to już kawałek ponad 8cm Co z tego, że ze znakiem wodnym. Znajomy kiedyś przyniósł ładnie wydrukowane stykówki na spotkanie z parą, wyszedł na chwile do totalety, wraca...i z daleka widzi jak laska iphonem przefotografowuje zdjęcia a gościu looka po sali czy on nie wraca...

  2. #12
    Początki nałogu Awatar fleder
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    mazowsze
    Wiek
    41
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

    Tak więc opisuję co i jak się działo. Uroczystość omiotłem bez problemu, główek było równo 24, półtorej godziny pracy w kościele. Szczęśliwie udało się uchwycić każde dziecko w odpowiednim momencie (bez otwartej buzi ale z otwartymi oczami, z opłatkiem w kadrze). Do tego każdy przy chrzcielnicy i zdjęcia z księdzem, katechetami. Grupowe - trochę było ciasnawo ale w miarę szybko i sprawnie wszystkich ustawiłem.
    Zdecydowałem się na rozdanie płytek CD ze zdjęciami w bodajże 800x600 ze sporym znakiem wodnym (logo firmy) w centrum. Na płytce zamieściłem plik tekstowy z informacjami i cennikiem. Nikt nie psioczył, wszyscy jak należy złożyli zamówienie telefonicznie, zaś dzisiaj odebrałem osobiście resztę na karteczkach. Mam zamówienia od 18 na 24 rodziny, kilkoro ma jeszcze dzwonić jutro. Także uważam, że raczej dobrze zrobiłem decydując się na taką formę prezentacji. Z galerią internetową spróbuję z pewnością, jednak w innych realiach
    Teraz pozostaje tylko wszystko pospisywać i zamówić w labie odbitki. Tak małą komunię można jeszcze zdzierżyć, większych sobie raczej nie wyobrażam, chyba, że z współpracownikiem
    Dzięki wszystkim za pomysły!
    5D, stałki, zoomy

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

    Cytat Zamieszczone przez miszaj Zobacz posta
    Chyba nie doceniasz pomysłowości ludzi 1000px to stanowczo za dużo, w 300dpi to już kawałek ponad 8cm Co z tego, że ze znakiem wodnym. Znajomy kiedyś przyniósł ładnie wydrukowane stykówki na spotkanie z parą, wyszedł na chwile do totalety, wraca...i z daleka widzi jak laska iphonem przefotografowuje zdjęcia a gościu looka po sali czy on nie wraca...
    O, czyli postanowili go okraść? A właśnie założyli rodzinę, ślubowali pewnie w kościele. Co tacy ludzie mają głowach?

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Wwa
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

    Oj tam moim zdaniem....czy kazdy zapomnial jak kopiowal soft?wszyscy cale zycie na legalu windowsy/ps itp zawsze mieli?to by sie nigdy studenci autocada.solid.3ds.ps itp nie nauczyli.prawda jest taka ze niech rzuci kamieniem kto niewinny...to zawsze bylo i bedzie...najwazn zeby ci co komercyjnie uzywaja zeby placili za soft.no i "powinno" sie placic za czyjas prace. W przypadku oprpgr ciezko mowic o kradziezy jak student nigdy by nie bylo stac na soft za 20k pln...i tak to sie kreci..

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: W jaki sposób zaproponować zdjęcia do wykonania odbitek [komunia!]

    Co ma soft do okradania człowieka, któremu wcześniej powierzyło się odpowiedzialne zadanie uwiecznienia własnej, podobno bardzo ważnej uroczystości?
    A co do "całe życie na legalu", to uwierz, że niektórzy tak mają. I to w Polsce.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •