Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: [karp29]Slubniak

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    nie nie wyrzucil, dobra wiec widze ze glownie zastrzezenia macie do postprodukcji, a co z kadrami ?
    Ostatnio edytowane przez karp29 ; 25-05-2014 o 20:47

  2. #12
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    Kadry mogą być, ale obróbka nie jest do przyjęcia. Ściany w kościele są białe, różowe czy zielone? Fakt, stając za księdzem poszedłeś po bandzie. Aha, na ostatnich zdjęciach za dużo lampy, i chyba prosto w twarz? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez poszukiwacz2006 ; 25-05-2014 o 20:47
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    to taki eksperyment nigdy wcześniej nie próbowałem takje obrobki , ale bede cwiczyl.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    Cytat Zamieszczone przez karp29 Zobacz posta
    to taki eksperyment nigdy wcześniej nie próbowałem takje obrobki , ale bede cwiczyl.
    moim zdaniem bardzo złe podejśćie , NIGDY nie ćwiczy się na czyimś ślubie, zwłaszcza jezeli bierzesz kase. Jeżeli coś cwiczysz, obróbke itp to rób to dla siebie i zobacz czy jest lepsze czy gorsze od tego co oddajesz. Staraj się by reportaż tworzył jedną spójną całość, zarówno pod względem opowieści jak i obróbki. Przestań patrzeć na reportaż ślubny jako pojedyncze zdjęcia, typu tutaj fajny kadr a tam nie , tutaj fajny kolor a tutaj coś poszło nie tak jak chciałem, w tego rodzaju zdjęciach trzeba tworzyć opowieść, coś co da możliwość przejrzenia 100,200,300 zdjęć bez monotonnego klikania spacji, coś dzięki czemu młodzi będą pamiętać ten dzień, są zdjęcia tzw MUST BE i tego sie trzymajmy ale reszta to nie pojedyncze kadry, a spójna całość.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    43

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak i nie tylko

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    moim zdaniem bardzo złe podejśćie , NIGDY nie ćwiczy się na czyimś ślubie, zwłaszcza jezeli bierzesz kase. Jeżeli coś cwiczysz, obróbke itp to rób to dla siebie i zobacz czy jest lepsze czy gorsze od tego co oddajesz. Staraj się by reportaż tworzył jedną spójną całość, zarówno pod względem opowieści jak i obróbki. Przestań patrzeć na reportaż ślubny jako pojedyncze zdjęcia, typu tutaj fajny kadr a tam nie , tutaj fajny kolor a tutaj coś poszło nie tak jak chciałem, w tego rodzaju zdjęciach trzeba tworzyć opowieść, coś co da możliwość przejrzenia 100,200,300 zdjęć bez monotonnego klikania spacji, coś dzięki czemu młodzi będą pamiętać ten dzień, są zdjęcia tzw MUST BE i tego sie trzymajmy ale reszta to nie pojedyncze kadry, a spójna całość.
    zgadzam sie, a tu robilem goscinnie jako drugi za free,

    jako ze dział reportaż to dam cos jeszcze, to obróbka raczej spójna.
    26

    27

    28

    29

    30

    31

    32

    33

    34
    Ostatnio edytowane przez karp29 ; 26-05-2014 o 12:05

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    Jesli juz robisz eksperymenty to zrob kilka wersji danego kadru.

    Zabawa balansem bieli nie powinna miec miejsca na czyims slubie. To jest reportaz wiec trzeba sie trzymac zastanych warunkow, tak jak je mlodzi zapamietali bez ingerencji w kolory.

    Nie klikaj WB ze scian, nawet jesli byly biale bo wtedy na bank dostaniesz bialo-niebieski

    Jesli sa problemy z WB w kosciele to uzyj X-rite Colorchecker passport. Przed slubem albo w trakcie, szybka klatka z passportem w rece i masz jakis punkt odniesienia.



    Kadry wg. mnie ciekawe. Fajnie nad tym zapanowales, ale obrobka.....
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  7. #17

    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    Podobają mi się najbardziej zdjęcia nr 19 i 23 fajne kadry, ale obróbka straszna nie pasująca do takiej uroczystości(kolory),ale to już wcześniej inni napisali.

    --- Kolejny post ---

    Podobają mi się najbardziej zdjęcia nr 19 i 23 fajne kadry, ale obróbka straszna, nie pasująca do takiej uroczystości(kolory),ale to już wcześniej inni napisali.

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    reportaż z biegania IMHO bardzo fajny!

  9. #19
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    ślubów mam powyżej uszu,
    A to bieganie bardzo fajnie się ogląda.
    Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czemu na zdjęcia wciska się angielskie napisy? Czemu nasze rodzime firmy noszą angielskie lub angielsko brzmiące nazwy?
    Przepraszam ale nie mogłem się pohamować, po prostu nie rozumiem tego trendu...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  10. #20
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [karp29]Slubniak

    seria z bieganiem super jak dla mnie, szczegolnie 31 fajnie wyszlo

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •