Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Po co robić te zdjęcia?

  1. #21
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    305

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    A może...

    George'a Mallory'ego spytali kiedyś, dlaczego chodzi po górach. Odpowiedział: "Bo są".
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 411

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Żeby było logicznie, na pytanie "Dlaczego robisz zdjęcia?", trzeba by odpowiedzieć "Bo nie ma".

  3. #23
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Oczywiście ładny widok można zapamiętać( wesele się kłania ) ale zdjęcie zatrzymuje go na zawsze. Możemy też podzielić się tak zapisanymi wspomnieniami z innymi,nie każdy może być tam, gdzie my byliśmy,czy też nie każdy zobaczy to co my widzimy. Chodzi o to, żeby zrobić to (zdjęcie) ładnie i estetycznie,nad czym z uporem maniaka wciąż pracuję. Zboczenie jakieś...

  4. #24

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Ja tam wolałem stare czasy kiedy robiło się 5-10 zdjęć z jakiejś imprezy czy wakacji na pamiątkę teraz na weselach każdy biega z aparatem i pstryka po 300-1000 zdjęć. A te wszystkie zdjęcia są bez sensu i aż nie można tego oglądać każdy z każdej perspektywy po 20 razy....
    Ostatnio edytowane przez michael_key ; 22-06-2014 o 08:26 Powód: porządkowanie - automatyczny kolejny post

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez Jiikner Zobacz posta
    Ja tam wolałem stare czasy kiedy robiło się 5-10 zdjęć z jakiejś imprezy czy wakacji na pamiątkę
    Przecież nie ma przeciwskazań ,aby wrócić do tych zasad. Wkladasz kartę ,która pozwoli na zrobienie 10-20 fotek i już masz ograniczenie ,ktorego Tobie brakuje.
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  6. #26
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    LDZ
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    a tam wolałem stare czasy kiedy robiło się 5-10 zdjęć z jakiejś imprezy czy wakacji na pamiątkę teraz na weselach każdy biega z aparatem i pstryka po 300-1000 zdjęć. A te wszystkie zdjęcia są bez sensu i aż nie można tego oglądać każdy z każdej perspektywy po 20 razy....
    No właśnie, lepiej zrobić 10 dobrych zdjęć niż 1000 ch... znaczy kiepskich
    A po co je robić, może po to żeby zatrzymać czas...
    Ostatnio edytowane przez michael_key ; 22-06-2014 o 08:27 Powód: porządkowanie - automatyczny kolejny post

  7. #27
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Cytat Zamieszczone przez Jiikner Zobacz posta
    Ja tam wolałem stare czasy kiedy robiło się 5-10 zdjęć z jakiejś imprezy czy wakacji na pamiątkę teraz na weselach każdy biega z aparatem i pstryka po 300-1000 zdjęć. A te wszystkie zdjęcia są bez sensu i aż nie można tego oglądać każdy z każdej perspektywy po 20 razy....
    Póki co u mnie to tak wychodzi. Jest to związane zapewne z faktem, o którym pisał jan pawlak

  8. #28

    Domyślnie Odp: Po co robić te zdjęcia?

    Dla człowieka, który żyje tym co robi(albo do tego dąży) - jeśli w tym wypadku jest to fotografia - pytanie jest zupełnie naturalne. Jak dla mnie odpowiedzią są same zdjęcia i entuzjazm ludzi, którzy te zdjęcia widzą. Emocje, sentyment i rozrywka, estetyka. Wiemy, że ten kawałek rzeczywistości na obrazku może być piękny w szerokim kontekście. I o to chodzi. (Mam tu na myśli głównie zdjęcia, na których są ludzie i przestrzenie z nimi związane). Na jakimś etapie może się to wydawać za mało, żeby zajmować się tym długo, lub bardzo długo. No ale tak jest z wszystkim i każdy szuka sobie dalszej drogi na swój sposób.

    --- Kolejny post ---

    Dla człowieka, który żyje tym co robi(albo do tego dąży) - jeśli w tym wypadku jest to fotografia - pytanie jest zupełnie naturalne. Jak dla mnie odpowiedzią są same zdjęcia i entuzjazm ludzi, którzy te zdjęcia widzą. Emocje, sentyment i rozrywka, estetyka. Wiemy, że ten kawałek rzeczywistości na obrazku może być piękny w szerokim kontekście. I o to chodzi. (Mam tu na myśli głównie zdjęcia, na których są ludzie i przestrzenie z nimi związane). Na jakimś etapie może się to wydawać za mało, żeby zajmować się tym długo, lub bardzo długo. No ale tak jest z wszystkim i każdy szuka sobie dalszej drogi na swój sposób.

    --- Kolejny post ---

    nie mam pojęcia, dlaczego już drugi raz dzisiaj mam podwojone posty..

    --- Kolejny post ---

    nie mam pojęcia, dlaczego już drugi raz dzisiaj mam podwojone posty..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •