Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

  1. #1

    Domyślnie [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    Witam,
    fotografuję amatorsko od lat 4, ale dopiero teraz postanowiłem podzielić sie z Wami kilkoma zdjęciami
    Sprzęt to C500D z kitowym obiektywem 18-55. Uważam, że da się z niego sporo wycisnąć - jednocześnie uważam, że sam bardzo mało z niego wyciskam.


    1. Uchwycone w Amsterdamie z jednego z licznych mostów na licznych kanałach

    2. i 3. Tutaj zdjęcia ze szczecińskiej różanki - czyli kwiatki

    Proszę o opinie i pozdrawiam

  2. #2
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    Zdaniem amatora 2 lepsza byłaby w pionie,ładne rozmycie,3 się podoba,spróbowałbym cyknąć pojedynczy pąk,pozdrówka

  3. #3

    Domyślnie Odp: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    Dzięki za opinię, w drugim zdjęciu chciałem ująć starszą parę siedzącą na ławce - może ich zbytnio nie widać

    Wrzucam jeszcze zdjęcie nr 4 - Moja kotka

    Jest dosyć ciemne, ale zmierzałem do takiego efektu

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    56
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    Moje opinie:
    1. "Uchwycić" można coś ulotnego, krótkotrwałego, a ten kanał, most i łajba raczej nie uciekały ;-). Mówiąc delikatnie: to zdjęcie nie powala, nie wiadomo co jest głównym motywem, kanał, stateczek czy mostek w oddali,...
    2. Ta starsza para została tylko w Twojej wyobraźni, więc po co dorabiać ideologię że chciałeś ją ująć? Nie wyglądają na szykujących się do ucieczki więc mogłeś zrobić kilka ujęć z różnymi ustawieniami i coś wybrać :-). I wyeliminować szarą ścianę z prawej strony...
    3. Generalnie nie przemawia do mnie zdjęcie róż w cz-b, ale to subiektywne odczucie :-). Ja też czasem robię fotki na naszej różance, ale tam trudno stworzyć coś godnego uwagi, po prostu "kwartały" z różnymi odmianami...
    4. Mogłeś temu biednemu kotu darować uszy ;-). Poza tym to zwykły pstryk kotka, nic szczególnego i godnego uwagi tu nie widać...
    Oczywiście to moje opinie, do serca nie musisz ich sobie brać ;-)
    Pozdrawiam
    300V, 50D, S 17-50/2,8, S 70-200/2,8, czarny plecaczek, którego nie noszę ;-)

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2014
    Miasto
    Rudnik nad Sanem
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    witam ja jako amator mam takie spostrzeżenie, kotka raczej na pewno ładniej by wyglądała z całymi uszami, pozdrawiam

  6. #6
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: [Krzysztof Pastuszka] Różniaste

    Genialne zdjęcie tego kota - oddaje charrrrrakter
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •