Crazy, powiedziałeś już co wiesz, dzięki za tak głupie opinie. Napisz raz jeszcze, że jestem fanboyem, nawet to śmieszne :-)
Liczyłem na ciekawą wymianę uwag na temat kompa do zdjęć, ale p. Crazy szybko pozbawił mnie złudzeń. W tym wątku jedynie słusznym kompem jest PC z Windows, przepraszam że ośmieliłem się mieć inne zdanie. Ty panie Crazy zagłuszysz jej zawsze i skutecznie. Komizmu całej sytuacji dodaje fakt, że w życiu nie skorzystałeś z Maca do wołania zdjęć prawda ? :-) Także kompromitujesz się Ty panie Crazy, teraz to wiemy.
Pan.kolega: skończ pisać te bzdety, czytać się tych pierdół nie da. Pokazałeś co wiesz swoją wypowiedzią na temat Windowsa w biznesie :-). Ignorant.
Merde, nie jestem zaskoczony Twoją postawą - idealnie wpisałeś się w tę mowę nienawiści. Człowiek, który zrobił sukces, markę, pieniądze, to dla Ciebie Merde jest k...a. Brawo!
Sent from my iPad using Tapatalk