Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta


    Przykre, nieprawdaż?


    tu ważniejsza jest ilość nie jakość, przykre

  2. #52
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Przeczytałem te sześć stron przepychanek, ale mimo wszystko napiszę autorowi wątku, który się chyba wystraszył i już tu nie zagląda. Dość często takim samym zestawem fotografuję różnego rodzaju "zabawy/tańce/hulanki/integracje" w klubach, knajpach, itp. Nie potrafię udzielić zwięzłej informacji, co i jak ustawić, gdyż ten post byłby baaardzo długi. Chcę tylko zaznaczyć , że 6D w połączeniu z sigmą, w tych warunkach to naprawdę duże wyzwanie. Nie chodzi mi o celność, bo ta jest prawie stuprocentowa, ale o szybkość. Przy dynamicznych scenach jest problem i to duży. Wiele zdjęć spóźnionych, o te istotne części sekundy. Na szczęście nie mam "spiny" bo nie zarabiam na tym, a wśród oglądających, to co jest i tak się podoba. Dlatego autorze wątku, jeżeli naprawdę nie masz doświadczenia w eksploatacji sprzętu, na chwilę obecną odpuść sobie. Poczytaj, poćwicz, popróbuj. Na wesele zawsze przyjdzie czas. Pozdrawiam
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •