Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

  1. #21

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    rozumiem wszystkich niedoszłych rembrantów, ale kotlet to raczej mało artystyczna działalność, próbowałeś kiedyś oglądać takie zdjęcia? zwykle około piątego jestem już potężnie znudzony a po dziesiątym próbuję (po angielsku, jak to mawiają u mnie na wsi, żeby nie urazić pokazujących) się oddalić, chyba tylko najbliższa rodzina jest zdolna znieść taki pokaz.
    Najwidoczniej oglądałeś tylko prace pana Stefana, albo innego pana Zdzisia, którzy klepią zdjęcia w tysiącach i oddają młodym na drugi dzień .

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Należy skupić się na własnym warsztacie,pracy i udoskonalenia swoich prac a nie szukać przyczyn i obawiać się konkurencji w postaci Pana Zdzisia.
    Silni ludzie/jednostki skupiają się na sobie a nie na czynnikach zew na ktore i tak nie ma się wpływu.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez robhary Zobacz posta
    Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Jak technicznie podejść poprawnie do tematu.
    Lampa bez lampy . Jakie czasy, iso ,przesłona
    Ciekawe triki ( jeśli ktoś zdradzi ) .

    Baza wyjściowa Canon 6D / Sigam 35/1,4
    Dżizas....wszystko od dawna jest w sieci w ilości takiej, że mógłbyś od razu katedre fotografii ślubnej uruchomić....
    tak na szybko:
    https://www.youtube.com/watch?v=INSwZEph8tA
    https://www.youtube.com/watch?v=oB2sdGV0psc
    Tech Tips : Wedding Reception Lighting - Jasmine Star Photography Blog
    http://neilvn.com/tangents/wedding-p...the-reception/
    http://neilvn.com/tangents/bounce-fl...ng-receptions/
    4 Tips for Lighting & Photographing a Wedding Reception

    .....i całe mnóstwo innych tutoriali, warsztatów...polecam kursy na CreativeLive jak nie lubisz czytać
    a jak już się naczytasz i naoglądasz to praktyka, praktyka, praktyka i nie bój się eksperymentować.

  4. #24

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez jamaki Zobacz posta
    Należy skupić się na własnym warsztacie,pracy i udoskonalenia swoich prac a nie szukać przyczyn i obawiać się konkurencji w postaci Pana Zdzisia.
    Silni ludzie/jednostki skupiają się na sobie a nie na czynnikach zew na ktore i tak nie ma się wpływu.
    Trafne podsumowanie.
    ...

  5. #25

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Ja zajmuję się robieniem fotografii ślubnej już ponad 2 lata i powiem wam że podstawą przy fotografowaniu ślubu jest dobre miejsce zależy od kościoła ale większość ma jakieś balkoniki czy organy gdzie nie można przebywać najlepiej porozmawiać z proboszczem żeby się tam dostać. Ważne żeby ustalić to przynajmniej kilka dni wcześniej. Wszystko inne to kwestia robienia zdjęć ale to chyba każdy potrafi
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 27-03-2014 o 13:37

  6. #26
    Początki nałogu Awatar fleder
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    mazowsze
    Wiek
    40
    Posty
    297

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Czy każdy wie JAK robić takie zdjęcia? Nie powiedziałbym...

    Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    5D, stałki, zoomy

  7. #27

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez Karo Zobacz posta
    Ważne żeby ustalić to przynajmniej kilka dni wcześniej.
    Naprawdę kilka dni przed każdym ślubem lecisz do proboszcza na ustalanie szczegółów? Ja pukam do zachrystii przed mszą i po prostu pytam, czy można wejść na chór. Na inne balkoniki nie próbuję wchodzić, bo po co

  8. #28
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Sorki, że to powiem, ale wiedziałem, że zawiodę się na dziale ślubnym.

    Piszecie wiele, o kasie, o zdjęciach....oto wnioski:

    - za fotografa trzeba zapłacić sporo bo przecież jak kosztuje to mało to to nie jest dobra fotografia ślubna
    - czas oczekiwania na zdjęcia - nieskończoność, a jak oddajesz zdjęcia następnego dnia/tygodnia to na pewno jest to dno ( swoją drogą... tyle czasu zajmuje Wam naprawianie swoich zdjęć?)
    - "my" jesteśmy super, a i inni nam tylko zabierają robotę, więc trzeba jeszcze bardziej podkreślić naszą wyjątkowość podnosząc ceny
    - biedni ludzie w ogóle nie powinni robić sobie wesel skoro nie stać ich na fotografa
    - wszystkie tutoriale są na necie, więc czego do cholery pytasz tu na tym specjalnie założonym wątku dla fotografii ślubnej?


    Rozumiem, że jest to Wasz zarobek i każdy orze jak może, ale przestańcie się puszyć, bo skoro udzielacie się na forum i w tym akurat wątku, to nie po to aby ganić każdego pytającego się Was o radę człowieka ( bo przecież to potencjalny kradziej Waszych cieżko zarobionych pieniędzy).
    Jak mając tyle antypatii dogadujecie się z klientem? Aaaa... już wiem... "on tylko płaci, ale to ja tu zadaję pytania"

    Wstydźcie się.
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 175

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez Canonierzysta Zobacz posta
    Sorki, że to powiem, ale wiedziałem, że zawiodę się na dziale ślubnym.
    Piszecie wiele, o kasie, o zdjęciach....oto wnioski:
    - za fotografa trzeba zapłacić sporo bo przecież jak kosztuje to mało to to nie jest dobra fotografia ślubna
    - czas oczekiwania na zdjęcia - nieskończoność, a jak oddajesz zdjęcia następnego dnia/tygodnia to na pewno jest to dno ( swoją drogą... tyle czasu zajmuje Wam naprawianie swoich zdjęć?)
    - "my" jesteśmy super, a i inni nam tylko zabierają robotę, więc trzeba jeszcze bardziej podkreślić naszą wyjątkowość podnosząc ceny
    - biedni ludzie w ogóle nie powinni robić sobie wesel skoro nie stać ich na fotografa
    - wszystkie tutoriale są na necie, więc czego do cholery pytasz tu na tym specjalnie założonym wątku dla fotografii ślubnej?
    Rozumiem, że jest to Wasz zarobek i każdy orze jak może, ale przestańcie się puszyć, bo skoro udzielacie się na forum i w tym akurat wątku, to nie po to aby ganić każdego pytającego się Was o radę człowieka ( bo przecież to potencjalny kradziej Waszych cieżko zarobionych pieniędzy).
    Jak mając tyle antypatii dogadujecie się z klientem? Aaaa... już wiem... "on tylko płaci, ale to ja tu zadaję pytania"
    Wstydźcie się.
    Nooo... ale wsadziłeś kij w mrowisko i to kilka mrowisk, albo gniazdo os

    Jak zostaniesz ślubnym fotografem z doświadczeniem, to docenisz inne punkty widzenia.
    Napisałem jako amator i uciekam, bo też mi się dostanie, a muszę zarobić na swój ZUS.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 04-04-2014 o 10:46

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Pytający być może jest tylko gościem weselnym z zacięciem fotograficznym, a tu od razu jad się leje..

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •