Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

  1. #11

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Polska to kraj ludzi oszczędnych... a nawet można powiedzieć, że skąpych Tak to jest jak chce się coś mieć i najlepiej by to było najtaniej
    A ludzi którzy mają dobry sprzęt i piszą takie posty powinni zamykać na obserwacje w odpowiednim zakładzie... czemu ? Bo tak ciężko jest ruszyć się na salę, kościoła czy innego miejsca i sprawdzić samemu jak zdjęcia wychodzą ? Tak ciężko iść jako drugi fotograf zrobić kilka ślubów za darmo by zdobyć doświadczenie ? No ciężko, więc mi Was nie żal i odpowiedzi powinny być takie jak pisze marcinstanczak

    PS.
    Twoja baza wyjściowa to powinna być książka foto a nie aparat

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Zgadzam się z drugą cześcią ale co do pierwszej to nie oszczedność ale bieda. Byś zarabiał 1200 zl w biedronce to bys szukał jak najtaniej no chyba że zęby na półke i pokazać się sąsiadom że wesele na bogato i się żyje.
    Bo to też typowo polskie.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    48
    Posty
    1 696

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez jamaki Zobacz posta
    Zgadzam się z drugą cześcią ale co do pierwszej to nie oszczedność ale bieda. Byś zarabiał 1200 zl w biedronce to bys szukał jak najtaniej no chyba że zęby na półke i pokazać się sąsiadom że wesele na bogato i się żyje.
    Bo to też typowo polskie.
    Na pewno? Praca i zarobki w Biedronce. "Przygotuj się na ciężką pracę. Tu się nie siedzi"
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  4. #14
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Apropos, poszły jakieś dotacje teraz? Na lokalnych portalach obserwuję nagły wysyp ogłoszeń nieznanych mi do tej pory "ślubna photography" :-) Kocą się wredoty.
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Zanusi - na pewno. 2 tys brutto a 1200 netto to chyba nie za wiele się pomyliłem.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Ile jadu
    Miłego dnia
    moja www

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez Veox Zobacz posta
    Apropos, poszły jakieś dotacje teraz? Na lokalnych portalach obserwuję nagły wysyp ogłoszeń nieznanych mi do tej pory "ślubna photography" :-) Kocą się wredoty.
    Kogo masz na myśli? Jest coś nieetycznego lub nagannego w tym, że ludzie podejmują działalność wedle własnego uznania i możliwości?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Hura właśnie wczoraj dostałem 20 tys dotacji na pędzle farby, sztaluge. Chce sprzedawać obrazy tylko niech mi ktoś doradzi jak malować jakieś takie fajne triki aby moje obrazy sprzedawały sie jak tego kolesia co nie ma ucha czy sobie odciął jakoś tak.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  9. #19

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez jamaki Zobacz posta
    Zgadzam się z drugą cześcią ale co do pierwszej to nie oszczedność ale bieda. Byś zarabiał 1200 zl w biedronce to bys szukał jak najtaniej no chyba że zęby na półke i pokazać się sąsiadom że wesele na bogato i się żyje.
    Bo to też typowo polskie.
    Jak kogoś stać na zrobienie wesela, a jest to często min. 20 tys. to 1500zł też da radę znaleźć... więc nie jest to kwestia zarobków a mentalności ludzkiej.

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Techniki wykonywania zdjęć na sali podczas ślubu.

    Cytat Zamieszczone przez manfred1 Zobacz posta
    Hura właśnie wczoraj dostałem 20 tys dotacji na pędzle farby, sztaluge. Chce sprzedawać obrazy tylko niech mi ktoś doradzi jak malować jakieś takie fajne triki aby moje obrazy sprzedawały sie jak tego kolesia co nie ma ucha czy sobie odciął jakoś tak.
    rozumiem wszystkich niedoszłych rembrantów, ale kotlet to raczej mało artystyczna działalność, próbowałeś kiedyś oglądać takie zdjęcia? zwykle około piątego jestem już potężnie znudzony a po dziesiątym próbuję (po angielsku, jak to mawiają u mnie na wsi, żeby nie urazić pokazujących) się oddalić, chyba tylko najbliższa rodzina jest zdolna znieść taki pokaz.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •