Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Pomóżcie - ślub za chwilę...a ja jestem fotografem dziecięcym :(

  1. #51

    Domyślnie Odp: Pomóżcie - ślub za chwilę...a ja jestem fotografem dziecięcym :(

    Cytat Zamieszczone przez malwes Zobacz posta
    a... to kilka osób na to zwróciło uwagę - ten efekt poświaty na zdjęciu sukni to użycie dużej srebrnej blendy do podwójnego odbicia światła (stosuję jak są szkła albo lustra na przeciwko okna i do bardzo jasnych tkanin - tak mi kiedyś dawno wyszło przy okazji białej koszuli i zapamiętałam sobie sposób - efekt jest dokładnie taki jak chciałam uzyskać choć wiem, że nie wszystkim się musi podobać. Więc jest tylko na dwóch zdjęciach). Blura sztucznego tam nie ma. 10mm zza balkonu a efekt rozmycia to efekt zdjęcia kontrastu z części poza głębią.
    Zdjęcie nr 16 - możesz napisać na jakiej ogniskowej i jakiej przysłonie było robione? Wygląda to jak sztucznie dodany blur w PSie, ale być może dałem się nabrać

  2. #52
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Pomóżcie - ślub za chwilę...a ja jestem fotografem dziecięcym :(

    bardzo mnie rozczarowałaś, spodziewałem się czegoś niebanalnego jak choćby to:



    ...a wyszła sztampa którą wypuszcza z puszek 90% fotopstryków ślubnych...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    oczywiście żartuje ....
    Ostatnio edytowane przez centur ; 21-05-2014 o 08:54
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  3. #53
    Coś już napisał Awatar malwes
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Warszawy
    Posty
    74

    Domyślnie Odp: Pomóżcie - ślub za chwilę...a ja jestem fotografem dziecięcym :(

    Cytat Zamieszczone przez briho Zobacz posta
    Zdjęcie nr 16 - możesz napisać na jakiej ogniskowej i jakiej przysłonie było robione? Wygląda to jak sztucznie dodany blur w PSie, ale być może dałem się nabrać
    Briho, 100mm 2.8 z balkonu (wyszłam poza pokój).
    Pozdrawiam,
    Gosia
    Moja pasja
    Facebook

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •