Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wodoszczelne "ubranka" na canony

  1. #1
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie wodoszczelne "ubranka" na canony

    Czy macie jakies namiary na dobry sklep ktor ma wodoszczelne pokrowce ??
    Moze sie mozecie podzielic doswiadczeniami ze zdjec podwodnych ?

  2. #2
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    nie wiem jak to wyglada przy kompaktach, ale takie "opakowanie" do nurkowania na dslr'a kosztuje deczko wiecej niz sam aparat

  3. #3
    jim
    Guest

    Domyślnie

    Z tego co pamietam dedykowane obudowy podwodne do Canona sa dosc drogie ... jezeli chodzi o cyfrowe kompakty to widzialem gdzies obudowe na G5 i kosztowala o ile dobrze pamietam cos kolo 2k zl , wiec cena mimo iz wysoka nie przewyzszala ceny aparatu ... Na 100 % sa tez obudowy firm zajmujacych sie tylko i wylacznie produkcja obudow na aparaty , sa znacznie tansze chyba ) ... wszystkie te obserwacje pochodza z netu i nie mam zielonego pojecia gdzie moznaby u nas znalezc sklep wyposazony tak dobrze aby mial obudowy podwodne Latwiej byloby to kupic pewnie w Egipcie Zobaczcie ta obudowe na 10D http://www.dpreview.com/news/0308/03...10dhousing.asp hyh pewnie nikt nie chcialby zeby to przecieklo ) Jak zobaczycie gdzies obudowe na 300D dajcie znac ...

  4. #4
    jim
    Guest

    Domyślnie "podwodne ubranko" na 300D

    Ubranko na 300D ;-) WOW )
    http://www.ikelite.com/web_pages/2dslr_300d.html
    Tylko cena mnie zabila Moze ktos chce uzywke odsprzedac ??
    Bylbym zainteresowany

    [ Dodano: Pią Cze 25, 2004 11:06 pm ]
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27152789 - ubranko na 300D ))

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar Canonman
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    31

    Domyślnie

    Witam :-). Proponuje pokrowiec firmy Ewa Marine, koszt nowego waha się w granicach 500pln. Pożyczam czasem od kolegi do podwodnych fotek i powiem że najlepiej przełączyć obiektyw na manual focus. Woda jest nieprzejrzysta i są problemy z AF - jest poprostu mały kontrast w wodzie. Lepiej zapinać szerokie kąty i maksymalnie się przybliżać, powodem też jest mętna - ponieważ im większa minimalna odległość ogniskowania + mętna woda = lipa na zdjęciu. Foty robiłem w morzu o dnie piaszczystym, może to dlatego. Podejrzewam, że w wodzie o dnie kamienistym będzie bardziej przejrzyście. Pozdrawiam.
    Canon EOS 1D MkII-N, Canon EOS 5D, EF 20/2.8 USM, EF 28/1.8 USM, EF 50/1.8 MkI, EF 100/2.8 L IS USM MACRO, EF 70-200/4 L USM ,Speedlite 550EX, Manfrotto 055 XPROB

  6. #6
    Bywalec Awatar LukasS
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    42
    Posty
    217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    nie wiem jak to wyglada przy kompaktach, ale takie "opakowanie" do nurkowania na dslr'a kosztuje deczko wiecej niz sam aparat
    Dolicz do tego lampy robi sie ciekawie :P.
    10D + Stuff

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •