Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Cennik na stronie www

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Podać minimum lub widełki.

    Jeśli podamy kwotę minimalną mamy odsiew klientów, którzy i tak nie wydaliby więcej więc i zapytań będzie mniej. W zamian będą bardziej konkretne. Chociaż na dzień dzisiejszy ceny w większości branż są wyrównane, bo jednak jest to ciągle jedno z ważniejszych kryteriów przy wyborze usługi w Polsce. Myślę, że zamieszczenie cennika na stronie ani nie zwiększy ani nie zmniejszy ilości potencjalnych klientów. Co najwyżej będzie mniej roboty z odpisywaniem
    Miłego dnia
    moja www

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Lodzkie
    Posty
    94

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    ... że trzeba do niego zapisywać się już minimum pół roku przed ślubem....
    Ło pół roku to trzeba mieć farta żeby się wstrzelić.
    Powiem tak wcześniej nie miałem cen podanych teraz mam. Druga opcja (podanie cen) jest dla mnie dużo lepsza, dzwonią już ci co chcą się umówić i sprawdzić termin. Odpadają pytania a ile to kosztuje.
    Do robienia zdjęć używam komórek...
    ... szarych.

  3. #13
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez BartasPL Zobacz posta
    A co ma cennik na www do kontroli US?
    Nic
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #14
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    a teraz wyobraźcie sobie że idąc do wielkopowierzchniowego hipermarketu na towarach nie ma cen tylko kody kreskowe i z każdym, aby dowiedzieć się ile kosztuje, musicie zaiwaniać do skanera i jeszcze go poprosić, aby był łaskaw podać cenę....
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  5. #15
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    a teraz wyobraźcie sobie że idąc do wielkopowierzchniowego hipermarketu na towarach nie ma cen tylko kody kreskowe i z każdym, aby dowiedzieć się ile kosztuje, musicie zaiwaniać do skanera i jeszcze go poprosić, aby był łaskaw podać cenę....
    A teraz wyobraź sobie, że idziesz do hydraulika i pytasz go: ile kosztuje wymiana ogrzewania w moim mieszkaniu.
    A to bezczelny typ, jak on śmie nie podać mi ceny z góry! Idę do konkurencji!
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  6. #16

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    a teraz wyobraźcie sobie że idąc do wielkopowierzchniowego hipermarketu na towarach nie ma cen tylko kody kreskowe i z każdym, aby dowiedzieć się ile kosztuje, musicie zaiwaniać do skanera i jeszcze go poprosić, aby był łaskaw podać cenę....
    Nie ma takich supermarketów i jest to jasna sprawa. Niestety spotkasz jeszcze w PL "ekskluzywne sklepiki", gdzie siedzi znużona pani i towary nie mają cen. Przeważnie skarpetki Hugo Bossa zawsze są przecenione z 200 na 150zł .
    Dlatego artysta nie ma cennika na stronie, bo czasami rżnie klienta tak, jak ten się daje.

    Prawdziwym powodem braku cennika na WWW jest chyba jednak brak klientów . I zawsze się można nagiąć, żeby coś zarobić.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    A teraz wyobraź sobie, że idziesz do hydraulika i pytasz go: ile kosztuje wymiana ogrzewania w moim mieszkaniu.
    A to bezczelny typ, jak on śmie nie podać mi ceny z góry! Idę do konkurencji!
    Tak powinieneś zrobić. Bo fachowiec już na oko oceni zakres robót do wykonania. I ma trudniejszy temat niż zrobienie kilkuset zdjęć.
    Jak usłyszysz robocizna 10 dni i koszt materiałów to już jest OK. Na następne spotkanie już powinien po wizji lokalnej podać przybliżony koszt remontu .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  7. #17
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Tak powinieneś zrobić. Bo fachowiec już na oko oceni zakres robót do wykonania. I ma trudniejszy temat niż zrobienie kilkuset zdjęć.
    Jak usłyszysz robocizna 10 dni i koszt materiałów to już jest OK. Na następne spotkanie już powinien po wizji lokalnej podać przybliżony koszt remontu .
    A gdzie tam! Powinien na swojej stronie WWW podać koszt remontu!
    Jak nie, to znaczy że oszust i złodziej.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  8. #18

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    A gdzie tam! Powinien na swojej stronie WWW podać koszt remontu!
    Jak nie, to znaczy że oszust i złodziej.
    Widzę, że jesteś biegły w prowadzeniu inwestycji. Nawet Mostostal Warszawa nie zamieszcza cenników, bo skład się na nie wiele płynnych czynników, które zmieniają się w czasie.
    Widzę, że porównujesz gówno do twarogu.

    Ciekawe dlaczego ten sam fotograf ma cennik na ścianie w swoim zakładzie za konkretne zdjęcia i usługi. Powinien zapraszać gościa na zdjęcie do paszportu i mówić: "proszę siadać, będzie pan zadowolony, jakoś się dogadamy, nie zedrę z pana skóry" .

    Tylko ukrywanie cennika i partyzanckie zagrywki nie odstraszą przyszłą ofiarę (losu) .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  9. #19
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Nawet Mostostal Warszawa nie zamieszcza cenników, bo skład się na nie wiele płynnych czynników
    Dziwna ta twoja schizofrenia.
    Z jednej strony domagasz się zamieszczania sztywnych cenników, z drugiej jednak widać, że co nieco rozumiesz...
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  10. #20

    Domyślnie Odp: Cennik na stronie www

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Dziwna ta twoja schizofrenia.
    Z jednej strony domagasz się zamieszczania sztywnych cenników, z drugiej jednak widać, że co nieco rozumiesz...
    Nie rozumiesz otaczającego Cię świata i złożoności procesu prowadzenia inwestycji, na który składa się 50 czynników takich jak: projekt wykonawczy, licencje, zakup urządzeń, jakość materiałów i ich cena itd.
    Reportaż ślubny nie jest aż tak skomplikowany.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Veox Zobacz posta
    Drodzy Fotoślubniacy.

    Proste pytanie :-)

    Czy umieszczacie na swoich stronach internetowych ceny pakietów/usług ślubnych?

    Przeglądam sporo stron w branży i łatwo zauważyć że większa część ślubniaków nie umieszcza cenników przy pakietach. Zwykle jest jedynie zdanie "w sprawie aktualnej oferty wraz z cennikiem proszę o kontakt ...".
    Czy to nie jest trochę oszukiwanie samego siebie? Przecież i tak koniec końców wysyłamy tą ofertę na zapytanie mailem.
    Sam również nie mam cennika na swojej stronie ale właśnie zastanawiam się czy go tam nie umieścić. Odsieje to być może część klientów którzy nie są w moim targecie i skończą się anonimowe zapytania od konkurencji

    Jak to tam u was, bardziej doświadczonych jest?
    Nie ma rady musisz to sprawdzić empirycznie.
    Zrób WWW bez cenników i umieść na serwerze na 3 miesiące.
    Potem zrób identyczną z cennikami i podmień starą.
    Operację powtórz 2x i po roku sam będziesz wiedział czy ma to sens.

    Mam nadzieję, że do tej pory nikt nie pozrywa cen produktów w Tesco .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •