Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Graffiti, co o tym sądzicie?

  1. #11

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Fakt dookoła krąży stereotyp że graffiti to akt wandalizmu a nie sztuki, smutne ale prawdziwe. Jak dla mnie to mogą całe miasto wymalować, trawę na zielono i będzie cacy.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Tu bardziej chodzi o kwestie bazgrania kutasów itd. na byle jakiś ścianach, to nie graffiti tylko głano, zaś prawdziwe graffiti to jest dzieło sztuki .

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez Fontanna2 Zobacz posta
    Tu bardziej chodzi o kwestie bazgrania kutasów itd. na byle jakiś ścianach, to nie graffiti tylko głano, zaś prawdziwe graffiti to jest dzieło sztuki .
    każdy tak twierdzi, mam w okolicy tyle dzieł że raczej wolałbym nie oglądać już nowych, żadnych nowych
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  4. #14

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Witam,, teraz fajne są w wielu miastach murale z tematyką wojenną i patriotyczną, ale to już naprawdę trzeba mieć talent i oczywiście to "coś" do przekazania".

  5. #15

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Osobiście grafitti mi się nie podoba, ale już takie murale które coś przekazują jak najbardziej tak.

  6. #16
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Graffiti samo w sobie jest ciekawa formą ekspresji, niestety jest też wielu wandali, którzy niszczą budynki bazgrołami nie mającymi nic wspólnego z graffiti.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Murale są świetne! Szczególnie, jak są zrobione na szarych blokowiskach, od razu się robi ciekawiej i jakoś tak mniej smętnie.

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez olinka Zobacz posta
    Murale są świetne! Szczególnie, jak są zrobione na szarych blokowiskach, od razu się robi ciekawiej i jakoś tak mniej smętnie.
    Smętne jest to ze takim blokowiskom pomagają tylko murale

  9. #19

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Zalezy jakie graffiti. Jednak 90% to wandalizm. Nieliczne są ładne.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Nie nalezy mylić graffiti z tagowaniem czyli bazgrołami małolatów, którzy wszedzie piszą swoje podpisy =) Najlepsze graffiti są na pociągach =D
    Agencja reklamowa w której pracuję

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •