Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [Exploding orange] Różnorodność

  1. #1

    Domyślnie [Exploding orange] Różnorodność

    Witam forumowiczów
    Przedstawiam kilka moich zdjęć. Fotografia to moje hobby. Byłbym bardzo wdzięczny za krytykę i wskazówki na przyszłość
    Zapraszam też na Facebooka: https://www.facebook.com/exploding.orange.studio

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

  2. #2

    Domyślnie Odp: [Exploding orange] Różnorodność

    Przesyłam kolejne zdjęcia. Jestem początkującym fotografem byłbym wdzięczny za wskazówki na przyszłość

    10

    11

    12

    13

    14

    15

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: [Exploding orange] Różnorodność

    Według mnie najlepsza 5. Ma swój klimat, chociaż wydaje się trochę nieostra.
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

  4. #4

    Domyślnie Odp: [Exploding orange] Różnorodność

    Miałem właśnie taki pomysł z lekko nieostrym zdjęciem. Trochę pomogła mi też w tym dość gęsta mgła.
    Jak ta nieostrość przeszkadza to następnym razem zrezygnuję z takich pomysłów

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: [Exploding orange] Różnorodność

    Ja osobiście, bym ostro zrobił te pierwsze filary i tak ustawił przesłonę, by kolejne były lekko nieostre. Mgła dopełnia robotę nieostrości. Czy to przeszkadza? Chyba nie, po prostu takie spostrzeżenie Czekam na kolejne
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •