Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ubezpieczenie sprzętu

  1. #1

    Domyślnie Ubezpieczenie sprzętu

    Witajcie!
    Ponieważ wielu z Was posiada sprzęt wart powyżej 5-6 tys. PLN mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy ubezpieczacie swój sprzęt od kradzieży (na ulicy), jeśli tak to gdzie?
    Ostatnio pytałam w Hestii (wybrałam na chybił trafił) i owszem, ubezpieczą, ale na maksymalnie 5.-6. tys. (jako bagaż lub ubezpieczenie podłączone do mieszkaniowego). A co ze sprzętem za 8 tysięcy lub (nie) daj Boże 15-30 tys.?
    Pozdrawiam!

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Ubezpieczenie sprzętu

    a jak to w ogóle działa? jaki jest koszt i jak się odbywa odzyskiwanie pieniędzy przy ewentualnej kradzieży?

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar Roy
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    NL PL
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Ubezpieczenie sprzętu

    W Polsce gdzie ustawia się kolizje samochodowe do wyłudzenia odszkodowań? Ciekawe jak udowodnić, że aparat faktycznie trafił do rąk trzecich. Jeśli to jest możliwe, to procedury pewnie są wyjątkowo skomplikowane.
    Ostatnio edytowane przez Roy ; 02-02-2014 o 23:38

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Ubezpieczenie sprzętu

    można ale nie warto

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: Ubezpieczenie sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez ptasiara Zobacz posta
    Witajcie!
    Ponieważ wielu z Was posiada sprzęt wart powyżej 5-6 tys. PLN mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Czy ubezpieczacie swój sprzęt od kradzieży (na ulicy), jeśli tak to gdzie?
    Ostatnio pytałam w Hestii (wybrałam na chybił trafił) i owszem, ubezpieczą, ale na maksymalnie 5.-6. tys. (jako bagaż lub ubezpieczenie podłączone do mieszkaniowego). A co ze sprzętem za 8 tysięcy lub (nie) daj Boże 15-30 tys.?
    Pozdrawiam!
    Nie da rady. Takie ubezpieczenia są tylko w cywilizowanych krajach. Tutaj jest np. tzw. Torebka (czy jakoś tak) w Warcie, ale to tylko coś ok. 10 tys. i to generalnie kręcą nosem. Od kradzieży z mieszkania - jak najbardziej. Poza wszystkim - Daj Boże każdemu sprzęt za 50 tys

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •