Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nissin Speedlite Di700 a EOS 6D, wyzwalanie błysku

  1. #1

    Question Nissin Speedlite Di700 a EOS 6D, wyzwalanie błysku

    Witam.
    Mam pytanie do fachowców, gdzie nie potrafię się wczytać a prawdopodobnie odpowiedź jak i rozwiązanie jest banalne tylko trzeba mi to wyprostować.
    A mianowicie, posiadam EOSA 6D oraz lampę Nissin Speedlite Di700 i teraz pytanie czy jest możliwość wyzwolenia tej lampy radiowo z poziomu body bez dodatkowych nadajników ?
    Wiem już iż lampa błyska na "fotocoelę" ale czy radiowo bez dodatkowych nadajników... Jeśli tak to co robię źle, po przejściu w ustawienia lampy na "ikonę trybu wyzwalania" w body nie widzę nigdzie opcji sterowania, C.Fn Speedlite informuje o niezgodności lampy, wiem iż dedykowana Canona raczej zadziała ale czy Nissin ?

    Jeśli nie ma takiej możliwości to jakie nadajniki i odbiorniki a może tylko nadajnik na body...? zakupić ?

    Proszę o odpowiedź, planuję zakup drugiej lampy Nissin Speedlite Di700 abym mógł wyzwalać 2 sztuki i pytanie czy da się czy się nie da ;-)

    Pozdrawiam !

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Nissin Speedlite Di700 a EOS 6D, wyzwalanie błysku

    Radiowo tylko z wyzwalaczami albo z nowymi lampami canona 600ex.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3
    Bywalec Awatar feder
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    203

    Domyślnie Odp: Nissin Speedlite Di700 a EOS 6D, wyzwalanie błysku

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Radiowo tylko z wyzwalaczami albo z nowymi lampami canona 600ex.
    600 EX nie wyzwoli tego Nissina przez radio, jedynie w trybie sterowania optycznego! Nie wprowadzaj ludzi w błąd...

    Rado - musisz zainwestować albo w wyzwalacze radiowe (YN RF602/3, YN622C lub inne PixelKingi itd), lub lampę z funkcją Master dla sterowania optycznego - najtańsza chyba jest YN 568 EX II.
    Kiedyś miałem EOSa 350d z kitem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •