Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [Kaczmar199 ] Motocross

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Cytat Zamieszczone przez Kaczmar199 Zobacz posta
    Dokładnie takie jak Twoja odpowiedź.
    Jakie zdjęcia-taka odpowiedź ,I TEGO SIĘ TRZYMAJ .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Kalisz
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Cytat Zamieszczone przez zysk Zobacz posta
    Jakie zdjęcia-taka odpowiedź ,I TEGO SIĘ TRZYMAJ .
    - Witam! Proszę mi polecić jakiś smartfon
    - Samsung jest rewelacyjny
    - a może HTC?
    - nie! HTC jest słabe
    - a dlaczego?
    - bo mało się o nim mówi

    Wcześniej pisałeś, że nie masz wiedzy żeby doradzać i i wytykać błędy, a piszesz ze zdjęcia są "słabe/marne". Fu*k Logic! Wyciągasz wnioski tylko na podstawie tego, że nikt ich nie skomentował (rozsądnie). Jeśli napisałbyś, że Tobie się nie podobają i jakieś krótkie uzasadnienie (a nawet bez uzasadnienie) to luz.
    Ostatnio edytowane przez Kaczmar199 ; 11-03-2014 o 09:37

  3. #13

    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Może ja coś doradzę (siedzę w tego typu fotografii już drugi rok ) Zacznę od tego że osoby zajmujące się fotografią tzw. motocrossową nie myślą nad tym że ktoś może na tym forum pytać o takie rzeczy. Nie każdy posiada Canona Ale wracając do zdjęć, prace "Kaczmar199" znam głównie z fb, jeśli chodzi o zdjęcia robione w Stobnie (tj zdj.5) to są one dobre, też znajdą się takie które by mogły być nieco inaczej wykadrowane ale jakość, kolory wzrok potrafią przykuć. Zdjęcia motocrossowe są nieco "cięższe" do zrobienia ponieważ znajduje się wiele innych szczegółów które odciągają ostrość od ridera. Polecam przemieszczanie się podczas tych zdjęć, bo widząc drugie z kolei zdjęcie z tego samego miejsca robi się to nudne, zmieniając delikatnie perspektywę można naprawdę zdziałać cuda. Widzę na zdjęciach 1-4 że światło pada z lewej strony, można to było w bardzo łatwy sposób wykorzystać, czyli po prostu stanąć po drugiej stronie zakrętu i wtedy słońce znajduje się za plecami, to ono pozwoliłoby wyciągnąć lepsze kolory. A co do zdjęć drugiego Pana brakuje w niektórych zdjęciach tego wykadrowania, oraz wydaje mi się że czas był zbyt krótki aby ładnie zawodnik pojawił się na pierwszym planie, zdecydowanie za dużo zamazanych fragmentów w fotografii co miało jak sądzę na celu pokazanie pewnego rodzaju dynamiki ale przesada też nie jest dobra i męczy wzrok odbiorcy Troszkę się rozpisałam, ale myślę że w jakiś sposób to kolegom ułatwi prace nad kolejnymi zdjęciami Myślę że o ustawieniach nie muszę pisać

  4. #14

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Cytat Zamieszczone przez MXphotography Zobacz posta
    ....Zdjęcia motocrossowe są nieco "cięższe" do zrobienia ponieważ znajduje się wiele innych szczegółów które odciągają ostrość od ridera....
    Bez jaj wielkanocnych. Jak ktoś pisze takie rzeczy to niech nie wybiera się na siatkówkę, czy piłkę ręczną.
    Motocross jest 2x łatwiejszy niż piłka nożna, czy inne gry zespołowe. Wiem co dzieje się na żużlu i w motocrossie jest podobnie bo zawodnik porusza się po ustalonym torze jazdy. Jak ktoś nie ma pomysłu na zdjęcia sportowe to już inna sprawa.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  5. #15

    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Widzę że kolega nie czyta ze zrozumieniem porównywałam zdjęcia na MX ze zdjęciami z FMX a nie z siatkówką czy piłką nożną/ ręczną -_- W zdjęciach FMX głownie widoczne oprócz ridera jest niebo... W tym wypadku ma być widoczny trik. Akurat ten wątek jest poruszany o zdjęcia motocrossowe i kolega również zapytał się o zdjęcia z Freestyle motocross, więc po co wprowadzać do konwersacji porównania z piłką nożną. A i w motocrossie nigdy nie można przewidzieć jak człowiek pojedzie
    Ostatnio edytowane przez MXphotography ; 29-04-2014 o 10:39

  6. #16

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    Kilka moich już trochę "historycznych" bo z 2012r. zrobionych Canonem 60d i 55-250
    Wiem że nie niektóre nie trafione ale akcja... jest
    Zdjęcia robione w jpeg-ach prosto z puszki bez późniejszej obróbki.
    Proszę o ocenę.












    Ostatnio edytowane przez fonnes ; 30-04-2014 o 14:35

  7. #17
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    To nie jest Twój wątek -> przeczytaj regulamin
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  8. #18

    Domyślnie Odp: [Kaczmar199 ] Motocross

    OK, sorry
    ale nie widzę przycisku "usuń"
    Niech jakiś "mod" czy "admin" zrobi porządek - proszę.

    --- Kolejny post ---

    .....
    Samsung EX-1/NX10+kit, 60D+szkła i dużo zapału

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •