Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [Futrzasty] Ślubne historie

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2013
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    18

    Domyślnie [Futrzasty] Ślubne historie

    15 ujęć z ostatniego zlecenia. Czekam na konstruktywną krytykę.

    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    7)
    8)
    9)
    10)
    11)
    12)
    13)
    14)
    15)

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Pierwsze zdjęcie zapowiadało coś fajnego. Później już emocje w dół. Słaba selekcja, podobne do siebie zdjęcia, np nr1 osłabione przez nr 2, itp.
    Pochyłości. Światło i kolory na +.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    kolory fajne, widać że obróbka nie jest ci obca i wiesz co robisz, jednak część kadrów krzywych, nazwał bym je pochylonymi tak jak kolega wyżej napisał ale one nie są pochylone tylko krzywe, np zdjęcie wyjścia od ołtarza, mozna by je łatwo wyprostować, mało dynamiczna impreza, może taka była a moze takie zdjęcia wybrałeś, generalnie na plus ,
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2013
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Dzięki Panowie. Dwa z powyższych są lekko pochylone - właśnie to wyjście z kościoła, jakoś tak mam, że wyjścia zawsze delikatnie pochylam. Zobaczę w nowym sezonie jak to wyjdzie na prosto , reszta rzeczywiście krzywe. Niby prostuję, ale czasem się tego nie widzi. Impreza dynamiczna jak każda (większość), tylko wybrane kadry nie bardzo to przedstawiły

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Kalisz
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Jak dla mnie, bardzo fajne zdjęcia. Ciekawe kadry, przyjemne światło, ogólnie miło się ogląda. Jedyne do czego można się przyczepić to te pochylenia, o których mowa wyżej. Dodam, że oceniam Twoje prace z pozycji prostego klienta a to też chyba + dla Ciebie.

    Reasumując rewelacja

  6. #6
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Zdjęcia na plus, może i są jakieś wady, ale pierwsze wrażenie naprawdę pozytywne. Ja tam lubię skosy, a że już nie są modne? Staram się nie płynąć z nurtem :-)
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Kalisz
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Cytat Zamieszczone przez poszukiwacz2006 Zobacz posta
    Zdjęcia na plus, może i są jakieś wady, ale pierwsze wrażenie naprawdę pozytywne. Ja tam lubię skosy, a że już nie są modne? Staram się nie płynąć z nurtem :-)
    Dla mnie skosy tez są fajne, ale w odpowiedniej sytuacji. Natomiast na zdjęciu 8 młodzi wyglądają jakby brali ślub na jakiejś łodzi podczas dużego sztormu i mam wrażenie ze wszyscy zaraz polecą na prawą stronę. Zaznaczam jednak, że to tylko moje osobiste odczucie.

    I podkreślę jeszcze raz, że mimo tego zdjęcia bardzo mi się podobają.

  8. #8
    Dopiero zaczyna Awatar Norberto
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Parczew
    Wiek
    36
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    światło, kolory wyśmienite, ciągle probuję dojść do tego poziomu z obróbką :P
    kadry też mi się podobają, skosy jak to skosy, niektóre przeszkadzają a inne nie, ten przy odejściu od ołtarza akurat na niekorzyść ale wszystko jako całość podoba mi się

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    Kadry fajne, Pochylenie czyni IMHO zwykłe, sztampowe zdjęcie ciekawszym. Fajne pomysły - suszarka. Bukiet w locie - nie zawsze wychodzi , widziałem kiedyś kotleciarza co zupełnie przeoczył ten moment, pogubił się jak pijane dziecko we mgle.

    Popłynę za to pod prąd i powiem - kolory wstrętne. Zimne, nieprzyjemne, odpychające - te błękity, fiolety, szarości. Dreszcze przechodzą, nie lubię takich chłodnych tonacji, nawet czerwienie i ich odcienie są jakieś zimne. Momentami za dużo światła, wydaje mi się że ciut prześwietlone twarze.
    EOS 300, EOS 400D, EOS 60D i... Zenit 122
    C 15-85, C 10-18, T 70-300 VC USD i Zenitar MC 1.9 50 mm

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    270

    Domyślnie Odp: [Futrzasty] Ślubne historie

    ja jestem kotleciarzem i dodam swoje 3 grosze. sukienka nie zmiesciła sie w DR, kadry skoszone, rzut bukietem pod katem 90o - imho nieciekawe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •